Restoranlar

Burger King İş Başvurusu – İş İlanları 2023

İçindekiler

Dünyanın  En büyük fast food markalarından biri olan  Burger King Personel alımı yapacağını açıkladı. Burger King İş Başvurusu ile ilgili tüm deytaylar. Burger King İş İlanları ve Burger King İş Başvurusu Kapsamında Bilgi vereceğimiz Konu Başlıkları şu şekildedir ;

  • Burger King İş İlanları
  • Burger King İş Başvurusu 
  • Burger King Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar 
  • Burger King İş Başvuru Formu 

Artan tüketim ve Buna paralel olarak artan üretim açığını kapatmak ve ihtiyacı karşılayabilmek adına Burger King hem üretim hemde diğer departmanlar için iş başvurularını kabul edeceğini açıkladı. Web sitemiz üzerinden Burger King hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve Açık iş başvuru pozisyonlarını görüp iş başvuru formunu doldurarak Burger King iş başvurusu yapabilirsiniz.

Burger King İş Başvurusu

Burger King Hakkında

Uluslararası kalite ve hijyen standartlarında üretim ve hizmete her zaman büyük bir özen gösteren Burger King güvencesindeki Burger King®‘in zengin olduğu kadar lezzetli ürün çeşidini geliştirmeye ve sürekli eğitime verdiği önem, bugünkü başarısındaki en önemli rolü oynamaktadır.
 
Türkiye’de sektörünün lider markası biri olan Burger King®, bugün Türkiye genelindeki 650’den fazla restoranı ile lezzet düşkünlerine hizmet vermektedir.
 
Türkiye’nin kendi sektöründe en fazla istihdam sağlayan şirketi Burger King bünyesindeki Burger King®; MediaCat’in düzenlediği Ipsos KMG araştırması sonuçlarına göre “Fast Food Kategorisi”nde 2011, 2012, 2013, 2015 ve yıllarında “Türkiye’nin Lovemark’ı” ve 2011, 2013 ve 2014 yıllarında ise “Türkiye’nin En Samimi Markası” seçilmiştir. Sayısız ödüle layık görülen Burger King®, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Ödül Töreni’nde, 2014 yılında ses getiren “Patatesin Kralı” kampanyasıyla, zincir mağaza ve restoran kategorisinde “Gümüş Effie Ödülü’ne” layık görülmüştür.
 
Burger King® web sitesi ile Web Awards 2015’te “Food Industry” kategorisinde “Standard of Excellence Ödülü”, W3 Awards 2015’te “General Website Categories – Food and Beverage” kategorisinde “Silver Award Ödülü” ve 13. Altın Örümcek Ödül Töreni’nde “Yiyecek & İçecek ve Restaurant & Cafe” kategorisinde ikincilik ödülüne layık görülürken, 14. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde “Restoran & Cafe” kategorisinde halkın favorisi seçilmiştir. Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ve (AYD) araştırma şirketi AKADEMETRE işbirliği ile yapılan “2016 AVM’ler’de En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması”’nda 1 numaralı marka seçilmiştir.
 
2017 yılında Mediabrands Insight tarafından yapılan “Türkiye’de Fast Food Sektörü” araştırmasında en çok tercih edilen marka, Marketing Türkiye’nin AKADEMETRE işbirliğiyle yaptığı 2017 yılı “İtibar ve Marka Değeri Performans Ölçümlemesi” araştırmasında “Fast-Food” kategorisinde marka algısını en çok yükselten kurum olarak “The One Awards Ödülü”, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ve (AYD) araştırma şirketi AKADEMETRE işbirliği ile yapılan “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları” araştırmasında 1 numaralı marka,
 
Digital Age tarafından gerçekleştirilen “GameChanger 2017” araştırmasında, tüketici gözüyle kategori bazlı en dijital markalar arasında “Zincir Restoranlar” kategorisinde birincilik, Capital ve Ekonomist Dergileri tarafından gerçekleştirilen “Fast Retail 2017/Perakendenin Hızlıları Ödüllleri” kapsamında “Türkiye’nin (Mağaza Sayısına Göre) En Büyük Fast-Food Perakende Şirketi” kategorisinde birincilik. Marketing Türkiye ile Roamler Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Cool Markaları” araştırması sonucu “Fast-Food” kategorisinde “En Cool Marka”, A.L.F.A. Awards’ta “Hızlı Servis Restoranları” kategorisinde müşteri deneyimini en iyi yöneten marka olarak birincilik ödülü, UFRAD Franchising Ödülleri’nde “Türkiye’nin En Büyük Franchise” ödülü,
 
The Brand Age Dergisi ile Xsights Araştırma ve Danışmanlık iş birliğinde gerçekleştirilen “Summer Hits 2017: Yazın Sevilen Markaları” araştırmasında birincilik, Restaurant Brands International tarafından hazırlanan “Restoranların Açılış Kalitesi Endeksi” kriterine göre “Yılın Pazarlama Ödülü (Marketer of the Year)”, Kristal Elma Ödülleri’nde “Paket Servis Buz Gibi” ilanı ile “Bilboard ve Radyo” kategorisinde 2 Gümüş ödülü almıştır.

Burger King İş Başvurusu ve İş İlanları

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da Burger King Personel alımı yapmaktadır. Bu Kapsamda Burger King İş Başvurusu Yapmak İsteyenler İçin detaylar yazımızın devamında.

Çalışanlarına değer veren ve disiplinin yanında aile ortamı oluşturmaya ve bu aile ortamının yaratılmasıyla hem marka olarak hemde üretim anlamında kaliteye ulaşmayı amaç edinmiş bir firmadır Burger King . Personellerinin kariyer hedeflerine ulaşabilmesi açısından Eğitimi ve öğretimi ön planda tutan Ülker, yeni ekip arkadaşlarına da aynı özveriyle yaklaşmakta aralarına yeni katılan personellerinde bir an önce pastadan payını almasını sağlamayı hedeflemek gayretiyle, insan kaynakları son hızla büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Burger King iş başvurusu yapan binlerce insan ve iş başvurusu yapmayı düşünen onbinlerce insan arasından belirli kriterler göz önünde bulundurularak işe alım yapılmaktadır. Burger King’in ülkemizde 650’den fazla şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler için  departmanlarda ve farklı görevlerde görevlendirilecek Burger King personel alımı yapılacaktır.


Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 15.000+
Şube Sayısı 650+
Kuruluş Tarihi  1954
Firma İnternet Sitesi www.burgerking.com.tr

Burger King İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Türkiye’nin her yerinden sadece şehir içi tarifesi ile ulaşabileceğiniz bu çalışmayı, kurumsal kimliğimize yakışır bir inovasyon olarak değerlendiriyoruz. Üstelik şu anda hattımız aktif ve çağrı almaya başlamış durumda.

444 7 822 numaralı telefonu arayarak iş başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sistemin işleyişi ile ilgili kısaca bilgi vermemiz gerekirse;

Çağrı merkezindeki arkadaşlarımız adayların ön bilgilerini alacaklar ve kaydedecekler. İkinci aşamada restoranlar başvuruları değerlendirip, uygun olanlar ile mülakat yapacak. Mülakat süreçleri sonunda en uygun adaylar restoranlarımızda, çağrı merkezimizde veya merkez ofisimizde istihdam edilebilecek.

Bu şekilde, aday ve başvuru bilgilerini çok daha sağlıklı bir şekilde arşivleyebilecek ve raporlayabileceğiz. Aranılan aday kriterlerini girerek, adaylar ile daha çabuk ve sağlıklı iletişim kurabileceğiz.

İş başvuruları için ilk etapta, çağrı merkezimizde görev yapan 15 kişiye eğitim verildi. Ayrıca merkez ofisimizde çağrıların raporlamasını yapacak ve restoranlar ile koordinasyonu sağlayacak 2 İK uzmanı da bu konuda yetkilendirildi ve eğitildi.

Burger King olarak bizi heyecanlandıran ve motive eden bu yeni uygulamamız için hazırız.

Markalarımıza heyecan duyan ve yeterli kriterleri sağlayan adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

Burger King İş Başvurusu 

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Burger King Öğrenci İş Başvurusu – Part Time 

Hem okuyup hem çalışan Lise ve üniversite öğrencilerinin iş konusunda ilk tercih ettiği firmalardan biri şüphesiz buger king’dir . 

Yarı zamanlı yani Part time çalışmak isteyen personel adayları Buger King Part Time İş Başvurusu konusunda tüm detaylı bilgilere Burger King Part Time İş Başvurusu sayfalarımız üzerinden ulaşabilirler. Burger King Part Time İş Başvurusu yapmak için aşağıdaki link’e tıklayarak iş başvuru formu doldurabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Burger King Part Time İş Başvurusu 

Burger King İnsan Kaynakları ve Burger King İş Başvuru Formu

Yukarıda Burger King İş Başvurusu üzerinden iş başvurunuzu nasıl yapacağınızı detaylandırdık  . Burger King İş Başvurusu Yapmanın bir diğer yolu ise internet üzerinde yayınlanan iş ilanları ve firmanın kendi insan kaynakları sayfasıdır .

Öncelikle Burger King İş İlanları ihtiyaç duyulan şehirler ve pozisyonlar İnsan kaynakları tarafından belirlenir . Burger King İnsan kaynakları Eleman Alımı yapılacak olan pozisyonları belirledikten sonra bu İlanları çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile yayınlar.

Burger King İş Başvurusu yapmak isteyen Personel adayları kariyer.net, Scretcv.com, Yenibiriş.com gibi kariyer sitelerinde yayınlanan Burger King İş İlanlarını inceleyerek kolayca İş Başvurusu Yapabilirler. Bu kariyer sitelerinde yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle İlgili kariyer sitesine üye olmanız gerekmektedir. Üyelik tamamen ücretsizdir.

İlgili siteye üye olduktan sonra yapmanız gereken tek şey site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamaktır. Özgeçmişinizi hazırladıktan sonra yayınlanan Burger King İş İlanlarına İş Başvurunuzu dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Burger King İş Başvurusu Yapabileceğiniz bir diğer yöntem ise Burger King kurumsal internet sitesi insan kaynakları sayfasıdır. Burger King İnsan Kaynakları sayfasında Burger King açık iş pozisyonlarını yayınlamakta ve insan kaynakları sayfası üzerinden İş Başvurusu yapabilmenizi olanak sağlamaktadır.

https://www.tabgida.com.tr/tr/kariyer/is-basvurusu  linkini tıklayarak eleman alımı yapılacak açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz . İş Başvurusu yapabilmek için ise öncelikle Burger King İnsan Kayankları sayfasına üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra size uygun pozisyonu inceleyebilir ve Başvur butonuna tıklayarak İş Başvurusu yapabilirsiniz.

Burger King İş Başvurusu konusunda son yöntem ise Burger King İş Başvuru Formu’dur. Yine İnsan kaynakları sayfasında bulunan Burger King İş Başvuru Formunu Doldurarak İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İş Başvuru Formu aracılığı ile İş Başvurusu yaparken Başvuru Formunda çalışmak istediğiniz pozisyon , çalışmak istediğiniz şehir , il , ilçe gibi detayları mutlaka yazın. Burger King İş Başvuru Formu’na Aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Burger King iş başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Burger King resmi web sitesini ziyaret edin veya arama motorunda “Burger King iş başvurusu” şeklinde bir arama yapın. Bu size Burger King’in resmi iş başvuru sayfasına yönlendirecektir.

  2. İş Başvuru Sayfasını Bulun: Burger King’in resmi web sitesindeki kariyer veya iş başvurusu bölümünü arayın. İş başvuru formunu doldurabileceğiniz bir bölüm olmalıdır.

  3. İş Başvuru Formunu Doldurun: İş başvuru formunda size kişisel bilgilerinizi (ad, iletişim bilgileri, adres vb.) ve iş deneyimlerinizi belirtmeniz istenecektir. İlgili alanları dikkatlice doldurun ve doğru bilgileri sağladığınızdan emin olun.

  4. Başvurunuzu Tamamlayın: İş başvuru formunu doldurduktan sonra gerekli onayları verin ve başvurunuzu tamamlayın.

  5. Ek Belgeleri Ekleme: Burger King veya başvurduğunuz restoran, ek belgeler talep ediyorsa (örneğin CV veya referanslar), bu belgeleri ekleyin veya başvuruyu tamamladıktan sonra gönderme talimatlarını takip edin.

  6. Başvurunuzu Gönderin: İş başvurusu formunu doldurduktan sonra, başvurunuzu gönderme veya tamamlama seçeneğini bulun. Başvurunuzu gönderdikten sonra, Burger King’in size geri dönmesini bekleyin.

Burger King iş başvurusu süreci ve başvuru formu detayları zaman zaman değişebilir. Bu nedenle, en doğru ve güncel bilgilere Burger King’in resmi web sitesinden ulaşmanız önemlidir. İş başvurusu sürecinde size yönlendirme yapılacak ve gerektiğinde ek bilgiler veya belgeler talep edilecektir.

Burger King İş Başvuru Formu 

Kariyer.net Burger King İş İlanları

Burger King iş ilanları kariyer.net üzerinden de yayınlanmaktadır. Kariyer net üzerinden Burger King iş ilanlarına ulaşarak iş başvurusu yapmak için öncelikle kariyer nete üye olarak bir cw hazırlamanız gerekmektedir. Kayıt olup cwnizi oluşturduktan sonra sitede bulunan Burger King iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Buraya tıklayarak kariyer.net Burger King iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Burger King’de Çalışmak

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu