Market

BİM İş Başvurusu 2023! Bim Market İş İlanları ve Çalışan Maaşları

İçindekiler

Ülkemizin  en büyük ve en tanınan market zincirlerinden biri olan BİM güncel İş ilanlarını yayınladı. Bim İş Başvurusu , Bim İş ilanları , Bim İş Başvuru Formu ve diğer tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

BİM Genel merkezi ve Mağazalar bünyesinde istihdam etmek üzere Personel alımı yapacağını duyurdu. İşbaşvurum.net olarak sizler için başta BİM İş Başvurusu ve personel alımı yapılacak açık pozisyonları derledik. Peki Personel alımı yapılacak ve İş Başvurusu yapabileceğiniz açık pozisyonlar hangileri?

BİM İş Başvurusu
BİM İş Başvurusu

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır. BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2020 yılında da sürdürmüştür. 2020 yılında yurt içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 969 (+30 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2020 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 8.407 (FİLE ile 8.530) mağaza sayısına ulaşmıştır. Kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin etkin maliyet yönetimi politikasıyla gelişimine devam etmektedir. BİM, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır’da da faaliyet göstermektedir. Fas’ta 2020 yılında 38 yeni mağaza açarak toplam 537 mağazaya ulaşmıştır. İkinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da ise 2020 yılı sonunda 300 mağaza bulunmaktadır. 2020 yılı sonu itibariyle Türkiye’nin yanı sıra Fas ve Mısır’dakilerle birlikte toplam 9.365 mağaza bulunmaktadır. BİM, sadece ciro büyüklüğü açısından değil, aynı zamanda 2020 yıl sonu itibariyle 3.449’u ofis, 5.958’i depo ve 51.256’sı mağazalarda olmak üzere konsolide bazda toplam 60.663 kişiye istihdam sağlayarak öne çıkmaktadır. BİM, başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Yazımızın devamında sizler için araştırdığımız konu başlıkları şu şekilde sıralanmaktadır ;

 • Bim İş Başvurusu 
 • Bim İş İlanları 
 • Bim İş Başvuru Formu ve Personel Alımı 
 • Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar 
 • Bim Çalışma Saatleri 
 • Bim Personel Maaşları
Benzer İş İlanları 
A101 İş İlanları 
Şok İş İlanları 
File Market İş İlanları
Carreforusa İş İlanları
Migros İş İlanları
Çağdaş Market İş İlanları
Yunus Market İş İlanları 

Bim Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

BiM geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılı için de büyüme hedefleri kapsamında mevcut mağazaları ve yeni açılacak mağazaları için aşağıdaki pozisyonlar için İş Başvurusu almaya başladı ;

 • Satış danışmanı
 • Manav
 • Kasiyer
 • Reyon görevlisi
 • Mağaza Müdürü
 • Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Sevkiyat Elemanı
 • Depo Görevlisi
 • Bilgi İşlem Yetkilisi
 • Muhasebe Uzmanı
 • Bölge Yöneticisi

BİM İş başvurusu konusunda araştırma yapan personel adayları için birçok kanaldan iş başvurusu alındığını duyurdu. Bim İş başvurusu yapmak isteyenler başvurularını , Bim resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirebildikleri gibi kariyer.net Bim İş İlanları üzerinden de gerçekleştirebilecek. Bu kanallar haricinde İşkur üzerinden de Başvurunuzu iletmeniz mümkün. İşbaşvurum.net olarak Yayınlanan tüm güncel BİM İş İlanlarını sizler için yazımızın devamında paylaştık . Bir çok kişinin merak ettiği “Bim İşBaşvuru nasıl yapılır?” , “Başvuru şartları nelerdir?” , “Bim Personel Maaşları Ne kadar ?” sorularının yanıtlarına da yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

BİM İş Başvurusu ve Bim İş İlanları 2023

BİM bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak ve BİM İş Başvurusu Alınacak pozisyonları yukarıda sizler için listelemiştik peki BİM İş Başvurusu için aranan nitelikler ve şartlar nelerdir? BİM İş Başvurusu yaparken yayınlanan ilanlar arasında niteliklerinize uygun pozisyonu seçerek o pozisyona başvuru yapmanız , İş Başvurunuzun onaylanması konusunda son derece önemlidir. Bim iş başvurusu yapacak olan kişiler için aranan ön nitelikler ise şu şekildedir ;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
 • 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından büyük olmamak,
 • En az İlköğretim Mezunu olmak,
 • Alım yapılacak meslek hakkında bilgi sahibi olmak,
 • Engelli adaylar için engelli olduğunu gösterir rapora sahip olmak

Belirtmiş olduğumuz İş Başvurusu kanalları dışında BİM İşkur aracılığı ile de personel alımı yapılacağını duyurdu. Buna göre İşkur Bim İş Başvurusu İle detaylara geçebiliriz.

BİM Part Time İş Başvurusu

BİM Genel müdürlük , Depo ve mağazalarında tam zamanlı personellerin yanı sıra part time çalışan personelleri de görevlendirmektedir . Bim Part Time İş Başvurusu yapmak isteyen personel adayları için firmanın yayınlamış olduğu iş ilanlarını BİM İş Başvurusu sayfalarımız üzerinden ulaşabilir ve İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki link üzerinden iş başvuru formuna ulaşabilir ve iş başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bim Part Time İş Başvurusu 

İşkur Bim İş Başvurusu

İşkur Bim İş başvurusu’nda bulunmak isteyen personel adayları öncelikle İşkur’a kayıtlı olmalıdır. İşkur’a kayıt olmadan İş başvurusu gerçekleştirilememektedir. İşkur’a kayıt olmak için Bölgenizde bulunan İşkur ofislerine giderek kayıt olabilir veya Resmi internet sitesi aracılığı ile İşkur kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra İşkur üzerinden yayınlanan BİM iş ilanlarını inceleyebilir ve size uygun pozisyonlar için İşkur BİM İş Başvurusu‘nda  gerçekleştirebilirsiniz. İşkur BİM İş İlanlarına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

İşkur Bim İş Başvurusu 

Bim Depo İş Başvurusu

Şubeleri ve bölge müdürlükleri haricinde depolarında da binlerce personele iş imkanı sağlayan ve geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da personel alımlarına devam ediyor . BİM’in toplamda 6.000’in üzerinde depo çalışanı bulunmaktadır. Bim Depo İş İlanlarına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilir ve iş başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

BİM Depo İş Başvurusu 

BİM Personel Maaşları

Personel Adayları ve BİM bünyesinde çalışmak isteyenlerin Bim İş İlanları ve Bim İş Başvurusu konusundan sonra en çok araştırdığı konu BİM Personel Maaşları’dır.  İşe yeni başlamış olan bir BİM Personeli Ortalama 8500 TL maaş almaktadır . Bu Maaş Primlerle  9000 TL ye kadar yükselebilmektedir . Bim Mağaza Müdürü Maaşları ise 11000 TL ile 12500 TL arasında değişmektedir.

BİM Staj Başvurusu

Türkiye genelinde 5.000’den fazla mağazası bulunan ve en büyük toptan – perakende satış mağazaları arasında bulunan BİM’de bütün mağaza müdürlüklerinin yanında bölge ve genel merkez müdürlüklerinde de staj yapma imkanı bulunmaktadır. Staj dönemini başarılı tamamlayan kişiler için firmanın işçi alma dönemlerinde ilk olarak tercihleri arasında bulunmaktadır.

BİM’de Staj Şartları

 • Her dönem staj imkanı ve çeşitliliği bulunmasından dolayı açılan pozisyona uygun Üniversite ya da Teknik Lise öğrencisi olmak
 • Staj yapılacak ilde ikametgah zorunluluğu
 • Teknik lise öğrencilerinin staj yapacakları pozisyon için okullarından görevlendirme yazısı almaları istenmektedir.
 • Ofis stajı yapacak öğrencilerin MS Office programlarını kullanmaya hakim olmaları
 • Öğrencilerin zorunlu staj kapsamında stajlarını yapacak olmaları ve 5510 yasası kapsamında öğrencilerin okul tarafından sigortalarının yapılması gerekmektedir.

BİM’e staj başvurusu yapmak için www.bim.com.tr üzerinde bulunan kariyer bölümünden staj başvurusu yapılabilmektedir. Üyelikler sadece web sitesi üzerinden açılacak üyelik ile yapılması ve başvuru formunun doldurulması istenmektedir. Mail yolu ile yapılan başvurular kabul edilmemektedir.

Bim İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

BİM İş Başvurusu farklı yollar ile yapılabilir. Çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanan BİM iş ilanlarını takip ederek Gerçekleştirebilirsiniz. İnsan kaynakları tarafından yayınlanan BİM İş İlanları Kariyer.net , Secretcv.com. eleman.net gibi kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. İş Başvurusu yapabileceğiniz bir diğer yol ise BİM kurumsal web sitesinde İnsan kaynakları sayfasında bulunan İş Başvuru Formunu doldurarak da başvuru yapabilmeniz mümkün. İş Başvuru Formu doldurarak yaptığınız iş başvurusu ile işe alınma ihtimaliniz çok daha yüksektir. Çünkü İş Başvurunuzu direkt olarak BİM İnsan Kaynakları departmanına iletmiş olursunuz. İşe alınma ihtimalinizi yükseltmek için doldurmuş olduğunuz İş Başvuru Formunda birkaç noktaya dikkat etmeniz önem arz etmektedir. İş Başvuru Formunda dikkat etmeniz gerekenler ise şu şekilde sıralanabilir ;

 • BİM İş Başvurunda vermiş olduğunuz bilgilerin doğru olmasına dikkat edin.
 • Geçmiş İş tecrübelerinizi yazarken Başvuru yaptığınız pozisyon ile ilgili olanları öne çıkarın
 • Almış olduğunuz eğitim , seminer , kurs ve sertifikalarınızı eksiksiz olarak yazın
 • En önemlisi ise Özgeçmişinize bir tanıtım yazısı mutlaka ekleyin

İş Başvurusu yapabileceğiniz Bir diğer kolay yol ise size en yakın bir BİM şubesine giderek mağazadan İş Başvuru Formu alabilir ve bu formu mağaza yetkilisine teslim edebilirsiniz.

İş Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

İşe Gireken İstenen Evraklar

Bim İş Başvurusu yapıldıktan sonra başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi halinde işe alım süreciniz başlamış olur. İşe giriş için istenen evraklar ise aşağıdaki gibidir;

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Raporu
 • İkametgah Belgesi
 • Sabıka Kaydı
 • Sürücü Belgesi
 • Vukaatlı Nüfus Sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)
 • Son iş yerinden alınmış bordro (vergi matrahı girişi için)

BİM İnsan Kaynakları 

BİM İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak BİM ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: BİM, iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. BİM’in resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: BİM, iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda BİM’in açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: BİM İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, BİM’in resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

BİM İş Başvuru Formu

Ülkemizin en büyük perakende markalarından biri olan BİM Market bünyesinde çalışmak isteyen ve Bu kapsamda Bim İş İlanları ve İş Başvuru Formunu araştıranlar için BİM İş Başvuru Formu ve İlgili detayları aşağıda bulabilirsiniz. BİM İş Başvuru Formu isbasvurum.net bim iş başvurusu sayfamızda ve Bim kurumsal web sitesinde bulunmaktadır. Bim İş Başvuru Formu doldurarak yaptığınız iş başvurularının değerlendirilme süresi diğer yöntemlere göre daha kısa sürmektedir.

BİM İŞ BAŞVURU FORMU 

BİM Personel Maaşları

BİM Personel maaşları çalışılan pozisyon , Çalışma süresi gibi etkenlere göre değişkenlik göstermektedir.

 • En Düşük Maaş : 13500 TL – 15500 TL  Arası
 • En Yüksek Maaş : 16000 TL – 17000 TL Arası

Maaşlardan ayrı olarak Prim ve İkramiye olanakları da mevcuttur. 2023 yılında yapılacak olan asgari ücret zammı ile birlikte en düşük maaş 14.000 TL , en yüksek personel maaşı ise 17.000 TL ile 18.000 TL arasında olması beklenmekte . 

 


Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık/Ticaret
Çalışan Sayısı 38.000+
Şube Sayısı 9.000+
Kuruluş Tarihi  1995
Firma İnternet Sitesi www.bim.com.tr
 

BİM Market Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere tercihen  KASAP, ŞARKÜTERİ, SEBZE-MEYVE ve UNLU MAMUL REYON PERSONELİ tecrübesine sahip takım arkadaşları arıyoruz.
 • Tercihen konusunda deneyime sahip
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen
 • Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip
İŞ TANIMI
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER
FİLE, Türkiye’de perakende sektörünün lider markası BİM’in yeni perakende modeli olarak Mart 2015 yılında uygulamaya koyduğu, indirim konseptiyle süpermarket anlayışını birleştiren, müşterilerine daha geniş alanlarda alışveriş yapabilme imkânı sağlayan yeni formatıdır.
 • En az ilköğretim mezunu,
 • C, E ve D sınıfı ehliyeti olan,
 • SRC2, SRC4 ve psikoteknik belgelerine sahip,
 • Dijital takoğraf kartı bulunan,
 • Sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek,
 • Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan,
 • Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli,
 • Yoğun iş temposunda çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Askerlik görevini tamamlamış,
 • Tercihen Çekmeköy, Sultanbeyli, Sancaktepe, Ümraniye, Kartal, Pendik, Tuzla Aydınlı ve Beykoz'da ikamet eden,
 • Erkek çalışma arkadaşları aramaktayız.
İŞ TANIMI
 • Depoya bağlı mağazalara, ürünlerin araçlara yüklenerek mağazalara teslimatını sağlamak.
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • En az lise mezunu
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen
 • Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması,
 • Avrupa Yakasında ikamet eden,

 İşin Tanımı;

 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Mağaza günlük işleyişinde Mağaza Sorumlusunun yönlendirmesi ile şirket kuralları doğrultusunda çalışmak,
Bim İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, kurumsal müşterisi ile sektöründe lider olan firmamıza satış ekibi için görevlendirmek üzere yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Müşteri Yöneticisi arıyoruz. Temel Nitelikler;
 • En az Lise mezunu olmak,
 • Erkek / Bayan
 • Erkek Adaylar için tercihen askerliğini yapmış olmak,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Müşterilerimize karşı güleryüzlü olmak
İŞ TANIMI Çalıştığı mağazada BİM Organizasyonunun Hedefleri’ne bağlı kalarak çalışılması. Şirketin daha iyi sonuçlar alması ve başarılar elde etmesi için tüm diğer personel ile işbirliği içinde çalışılması.
BİM İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI iŞ TANIMI:
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak
GENEL NİTELİKLER:
 • En az lise  mezunu,
 • Erkek-Kadın
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • Esnek-vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir alayışa sahip
 • İstanbul anadolu yakası Pendik ve Tuzla ilçelerinde ikamet eden
 • 19-35 yaş aralığında
Bim Market İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması,
 • Üniversite mezunu
 • Şişli ,Kağıthane , Sarıyer, Beyoğlu, Beşiktaş ilçelerinde  ikamet etmesi,

 İşin Tanımı;

 • Mağazanın  günlük işleyişte yapılması gereken tüm işleri şirket kuralları doğrultıusunda  planlamak , yapılmasını sağlamak ve  gerektiğinde bizzat katılmak,
 • Kendisine bağlı çalışan ekibinin gellişimi için çalışmalar yapmak,,
 • Personelin çalışma saatlerini planlayarak Bölge Sorumlusuna sunmak ve uygulamanın sağlanması,
 • Mağaza işleyişi açısından önem taşıyan tüm unsurları kontrol etmek, değerlendirmek ve Bölge Sorumlusuna bildirmek,
 • Mağaza performansını artırıcı araştırma ve çalışmalar yapmak,
Bim Market İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER
Alemdağ / Çekmeköy depomuzda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.
 • En az ilköğretim mezunu
 • 18-35 yaş aralığında,
 • Depo içerisinde düzeni sağlayabilecek,
 • Sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek,
 • Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan,
 • Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli,
 • Yoğun iş temposunda çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Askerlik görevini tamamlamış,
 • Erkek çalışma arkadaşları aramaktayız.
İŞ TANIMI
 • Depomuza gelen ürünlerin araçlardan indirilerek belirlenen şekilde depoya yerleştirilmesi
 • Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerinin yapılması
 • Depolanacak ürünlerin kontrolünün sağlanması,
 • Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi
Bim İş Başvurusu 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • En az Lise ve dengi okul mezun olmak,
 • E ve D ehliyeti olan,
 • SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip,
 • Psikoteknik belgesine sahip,
 • Tercihen 22-40 yaş aralığında olan
 • İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli
 • Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı,
 • Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • Denizli'de ikamet eden,
İŞ TANIMI Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Denizli Merkezefendi'de bulunan bölge deposunda görevlendirilmek üzere  Şoför arayışımız bulunmaktadır.
 • Şoför/Yük taşıma işlemlerinde çalıştırılmak üzere
Bim İş Başvurusu 

 • En az lise mezunu,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Bay/Bayan adaylar aramaktayız.
İŞ TANIMI
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,
 • Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek.
BİM İş Başvurusu 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • En az % 40 engelli Raporu olmak,
 • İlköğretim ve dengi okul mezun olmak,
 • Tercihen 18-40 yaş aralığında olan
 • İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli
 • Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı,
 • Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Denizli'de ikamet eden,
İŞ TANIMI Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Denizli Merkezefendi'de bulunan bölge deposunda görevlendirilmek üzere  vasıflı/vasıfsız en az %40 engelli raporu olan çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
BİM İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İnşaat Mühendisi

 • Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Mimarlık bölümlerinden mezun,
 • 5-10 yıl arası tecrübeli,
 • İleri düzeyde autocad, ms project ve office programlarını kullanabilen,
 • Referans verebilecek,
 • Proje bazlı çalışabilecek, daha sonra karşılıklı anlaşılır ise Türkiye’ deki diğer projelerimizde görevlendirilebilecek,
 • Fabrika, Lojistik Depo, İdari Bina, şantiye uygulama konusunda deneyimli,
 • Sözleşme aşamasından itibaren projenin şantiye denetim sorumluluğunu üstelenebilecek,
 • Taşeron ve müteahhit firmaların kaba işler ve özellikle ince işler şantiye organizasyonu ve iş programının şantiyeye uygunluğunu denetleyip, merkeze günlük raporlayabilecek,
 • Mekanik ve elektrik projelerini okuyup şantiyede denetleyebilen,
 • İyi düzeyde malzeme, uygulama, detay çözüm bilgisine sahip,
 • İş güvenliği konusunda bilgi sahibi,
 • Analitik düşünebilen,
 • Problem çözme yeteneği gelişmiş,
 • Sonuç odaklı düşünebilen,
 • Tercihen Şantiyede kalabilecek ve ya Şantiyenin olduğu ilde ikamet eden/edebilecek.

İşin Tanımı;

Fabrika, Lojistik Depo, Endüstriyel Tesis İnşaatlarının şantiye sorumlusu olarak yapılan tüm şantiye faaliyetlerinin denetlenmesi ve merkez ofise raporlanmasını sağlamak.

BİM İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI • Lisans • Sorumluluk sahibi, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, • Öğrenmeye ve gelişime açık, • Ms Office programlarına hâkim, • Askerlikle ilişiği bulunmayan,  İŞ TANIMI • Aylık raporların hazırlanması • İlgili birimin tüm süreçlerini asiste etmek, • Süreç yönetimine destek olmak, • Şirketin daha iyi sonuçlar alması ve başarılar elde etmesi için tüm bölümler ile her konuda işbirliği içerisinde çalışılması. • Bilgi ve belge akışına yardımcı olmak
BİM İş Başvurusu 

Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere tercihen  KASAP, ŞARKÜTERİ, SEBZE-MEYVE ve UNLU MAMUL REYON PERSONELİ tecrübesine sahip takım arkadaşları arıyoruz.

 • Tercihen konusunda deneyime sahip
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen
 • Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip
İŞ TANIMI
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak
BİM İş Başvurusu

Genel Nitelikler

 • En az % 40 engelli Raporu olmak,
 • İlköğretim ve dengi okul mezun olmak,
 • Tercihen 18-40 yaş aralığında olan
 • Esenyurt,Avcılar,Arnavutköy, Beylükdüzü (Gürpınar) ilçelerinde ikamet eden

İŞ TANIMI

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul/Esenyurtta bulunan bölge deposunda görevlendirilmek üzere  vasıflı/vasıfsız en az %40 engelli raporu olan çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır
BİM İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Bim Birleşik Mağazalar A.Ş bünyesindeki perakende satış mağazalarımızda görevlendirmek üzereİstanbul-Bahçelievler ve Küçükçekmece ilçelerinde ikamet eden
 • Mağaza ürün dizilimi
 • kasiyerlik
 • takip ve sıcak satış konularında tecrübeli ,tecrübesiz,
ileriye dönük hedefleri olan çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
BİM İş Başvurusu

Tekirdağ BİM Depo Personeli İş İlanı

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş Tekirdağ

Çorlu Türkgücü Osb’de bulunan bölge depomuzda istihdam edilmek üzere geçici süreli (3 aylık) depo personeli istihdam edilecektir.

 • 18 yaşını doldurmuş
 • 35 yaşını aşmamış,
 • Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan,
 • Takım çalışmasına yatkın
 • Yoğun iş temposunda çalışabilecek,
 • Askerlik görevini tamamlamış, yada tecilli
 • Çalışma arkadaşları aramaktayız

Sadece Ergene ve Çorluya servis imkanı vardır. İş programı: Mesai: 08:00-17:00 Pazar tatil vardiya yok,

Başvur 

İstanbul Gaziosmanpaşa BİM Taze Gıda Personeli

Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere TAZE GIDA PERSONELİ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Tercihen konusunda deneyime sahip
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen
 • Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahi

İŞ TANIMI

 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak
 • Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak
İş Başvurusu 

BİM İstanbul Reklam Müdürü Asistanı

 • Tercihen İletişim Fakültesi mezunu,
 • Basılı işler ve tasarım süreçleri hakkında temel bilgilere sahip,
 • İletişim ve reklam alanına ilgili,
 • Sistemli çalışan, iş takibi ve raporlama becerisi gelişmiş,
 • Zamanı etkin kullanan, analitik ve pratik düşünüp hareket edebilen ve çözüm odaklı,
 • Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen,
 • MS Ofis uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen,

İŞ TANIMI

 • Offline tasarım ve baskı süreçlerini koordine etmek,
 • Bağlı bulunduğu yöneticinin ajandalarını takip etmek,
 • Departman arşivini düzenli olarak tutmak.
İş Başvurusu 

BİM Market Güncel İş İlanları ve Açık Pozisyonlar


Pozisyon Adı Şehir
İnsan Kaynakları Asistanı İstanbul(Asya)
Başakşehir / Kayaşehir Bölge Taze Gıda Personeli İstanbul(Avr.)
Başakşehir/Kayaşehir Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Avr.)
Eyüp Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Avr.)
Eğitim Asistanı İstanbul(Asya)
Beylikdüzü Bölge Taze Gıda Personeli İstanbul(Avr.)
Mağaza Geliştirme Asistanı (Resmi İşlemler) İzmir
Mağaza Geliştirme Asistanı (Bakım Onarım) İstanbul(Avr.)
Beylikdüzü Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Avr.)
Çorlu Bölge Kasa Reyon Personeli Tekirdağ
Çerkezköy Bölge Taze Gıda Personeli Tekirdağ
Göktürk / Eyüp Taze Gıda Personeli İstanbul(Avr.)
Bilgi İşlem Operatörü İstanbul(Avr.)
Esenyurt Depo Personeli İstanbul(Avr.)
Esenyurt Depo Reachtruck Operatörü
Karaova / Kuşadası Bölge Taze Gıda Personeli Aydın
Karaova / Kuşadası Bölge Kasa Reyon Personeli Aydın
K.Bakkalköy / Ataşehir Bölge Meyve Sebze Personeli İstanbul(Asya)
Nilüfer / Bursa Bölge Taze Gıda Personeli Bursa
Validebağ / Üsküdar Bölge Taze Gıda Personeli İstanbul(Asya)
Maltepe Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Asya)
Esenyurt Depo Personeli İstanbul(Avr.)
Esenyurt Depo Reachtruck Operatörü İstanbul(Avr.)
Göktürk / Eyüp Kasa Reyon Personeli İstanbul(Avr.)
Başiskele / Kocaeli Bölge Taze Gıda Personeli Kocaeli
Başiskele / Kocaeli Bölge Kasa Reyon Personeli Kocaeli
Başakşehir / Kayaşehir Bölge Taze Gıda Personeli İstanbul(Avr.)
Başakşehir/Kayaşehir Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Avr.)
Altıeylül / Balıkesir Bölge Kasa Reyon Personeli Balıkesir
Gemlik / Bursa Bölge Taze Gıda Personeli Bursa

BİM Şubeleri

BİM İş Başvurusu Yukarıda belirtmiş olduğumuz olduğumuz yöntemler dışında BİM şubeleri aracılığı ile de yapılabilmektedir. BİM İş Başvurusu BİM şubelerinde bulunan iş başvuru formu doldurularak da yapılabilir. Size en yakın BİM şubesine giderek İş Başvuru formunu doldurabilirsiniz. Aşağıdaki link üzerinden BİM şubeleri adres ve konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

BİM Şubeleri 

BİM’de Çalışmak

Başarısının gücünü çalışanlarının üstün performansından alan BİM, istikrarlı büyümenin sonucu olarak sürekli yeni personel istihdam etmektedir. 2021 yıl sonu itibariyle yaklaşık 70 bin kişiye tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere istihdam sağlanmıştır. Mağaza, depo ve ofis operasyonlarında görev alacak, başarıya odaklı, kariyer yapmak isteyen gençlere ihtiyaç duyulmaktadır. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az lise mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları için istihdam alanı yaratılmaktadır. Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişiği olmaması tercih edilmektedir.

BİM Çalışma Saatleri

Merak edilen ve araştırılan bir diğer konu ise BİM Çalışma Saatleri‘dir. Bim Çalışma saatleri Mağazanın bulunduğu konum ve şartlara göre değişkenlik gösterse de genel olarak sabah saat:08:45 ile akşam 21:45 arasındadır. Personeller vardiya sistemi ile çalışmaktadır sabah vardiyası sabah saat:08:45′ iş başı yapar ve akşam saat:17:45 de paydos eder. Diğer vardiya ise saat: 12:15’ de iş başı yapıp akşam 21:15 ‘ de paydos eder.

BİM çalışma saatleri  : 08:45 – 17:45  ve 12:15 – 21:15

Bim Market Bayramda Açık mı?

BİM Market Genel Müdürlük çalışanları Kurban Bayramı ve Ramazan bayramında çalışmamaktadır . Fakat BİM Market Şubeleri Arife Günü ve Bayram boyunca hizmet vermeye devam etmektedir . BİM Market şubelerinin bayramda açılış ve kapanış saatleri mağazanın bulunduğu lokasyona göre ise değişkenlik gösterebilmektedir . Ayrıca Bayramda mağaza personelleri dönüşümlü olarak bayram izni kullanmaktadır .

Bim İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

BİM Engelli Personel Alımı Yapıyor mu? BİM engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır. Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

BİM Part Time Personel Alımı Yapıyor mu? BİM İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir. BİM Part Time İş Başvurusu yapabilmek için BİM İş İlanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

BİM İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır? BİM iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple BİM iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

BİM Market Çalışan Maaşları Ne Kadar? Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. BİM Market maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Bim Market İş İlanları Nerede Yayınlanıyor? Bim Market iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Bim Market iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

 
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az lise mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları için istihdam alanı yaratılmaktadır. Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişiği olmaması tercih edilmektedir.
 
 
2023 BİM Personel Alımı Şartları Nelerdir?
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
 • 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından büyük olmamak,
 • En az İlköğretim Mezunu olmak,
 • Alım yapılacak meslek hakkında bilgi sahibi olmak,
 • Engelli adaylar için engelli olduğunu gösterir rapora sahip olmak.
Türkiye’nin tüm illerinde Pandemi döneminde alınan kısıtlamalar haricinde BİM mağazaları sabah 09.00’da açılıyor ve 21.00 itibari ile kapanıyor. Personeller ise vardiyalı bir şekilde yani günde 8 saat hafta da 45 saat çalışır.

BİM GENEL MÜDÜRLÜK İLETİŞİM BİLGİLERİ

BİM GENEL MERKEZ

 • Telefon numarası:   (0216) 564 03 03
 • Faks numarası:   (0216) 311 79 78
 • Çağrı merkezi:   (0850) 254 44 44
 • İnternet adresi:   www.bim.com.tr
 • Firma adresi SAMANDIRA ABDURRAHMAN GAZİ MAH. EBUBEKİR CAD. NO:289 / 34887 – SAMANDIRA / SANCAKTEPE / İSTANBUL
Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba , Yukarıda belirtilen iş başvuru yöntemleri ve ilgili iş ilanlarını inceleyerek İş Başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu