Genel

Beypiliç Bolu İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022

İçindekiler

Beypiliç Bolu iş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Beypiliç İş İlanları yayınlandı! Beypiliç İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Beypiliç insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Beypiliç Bolu 2023 İş Başvurusu Formu sayfamızda! 

Beypiliç iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Beypiliç iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Beypiliç çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Beypiliç İş Başvurusu
Beypiliç İş Başvurusu

Beypiliç Hakkında 

Beypiliç A.Ş. nin temeli Beyyem A.Ş. ile atılmıştır. Beyyem A.Ş. Ankara’nın Beypazarı İlçesinde karma yem üretmek amacı ile 1979 yılında kurulmuştur. Karma yem üretimi yapan fabrika, 1981 yılı Ekim ayında üretime başlamıştır.

Beyyem A.Ş. öncülüğünde piliç eti üretimi yapmak üzere 1986 yılında şirketimiz kurulmuştur. Beypiliç A.Ş. 1987 Ağustos ayında Bolu-Göynük’te kurduğu kesimhane ile piliç eti üretimine başlamıştır. Damızlık kümesleri, kuluçkahane ve üretim kümesleri yatırımları yapılarak faaliyetin tam entegre olması sağlanmıştır. Beypazarı İlçesinde başlayan yatırımlar daha sonraki yıllarda Bolu İlinde devam ettirilmiştir. Bolu İlinde, ikinci bir kuluçkahane, karma yem fabrikası ve kesimhane ile çok sayıda damızlık ve üretim kümesleri yatırımları gerçekleştirilmiştir.

Piliç eti üretiminde pişirilmiş ürünlere kadar geniş bir ürün portföyü sağlanmış, tam yağlı soya üretim gibi karma yem üretimine destek yan yatırımlarda gerçekleştirilmiştir.

1995 yılında şirket merkezi Bolu’ya alınmıştır.

2004 yılında ise Beyyem A.Ş. tüm varlıkları ile Beypi A.Ş. ye katılmıştır. Böylece Beypi A.Ş. çok güçlü bir yapıya kavuşturulmuştur.

Sürekli ilk 100 kuruluş arasında yer alan ve sürekli büyümesi sonucu sektörde Türkiye’nin öncü firmalarından biri olan Beypi A.Ş. sektördeki pek çok konuda ilk olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 1.500+
Fabrika Sayısı
Kuruluş Tarihi 1979
Firma İnternet Sitesi www.beypilic.com.tr

Beypiliç Bolu İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022

Ülkemizin en büyük gıda firmalarından biri olan Beypiliç Bolu 2023 yılı itibarıyla binlerce insana iş imkanı sağlamaya devam ediyor .

Artan talebi karşılayabilmek ve büyümeye devam etmek adına Personel alımına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da devam eden Beypiliç Başta  Bolu ,İstanbul , Ankara , İzmir  ve diğer birçok şehirde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu . 

Beypiliç Bolu bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsam da araştırmalar yapan personel adayları  Beypiliç Bolu İş Başvurusu ile ilgili bir çok detayı yazımızın devamında bulabilirler. 

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar 

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Binlerce insana iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden Beypiliç Bolu Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Üretim Elemanı
 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Forklift Operatörü
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Sevkiyat Şoförü
 • Satış Temsilcisi
 • Part Time Satış Temsilcisi 
 • Bölge Satış Temsilcisi 
 • Muhasebe Uzmanı
 • Bayi Kanalı Satış Temsilcisi 

Beypiliç Bolu İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Beypiliç Bolu iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Beypiliç Bolu İş İlanlarıdır . Beypiliç Bolu İş Başvurusu Kariyer.net Beypiliç Bolu İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Beypiliç Bolu İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise https://www.beypilic.com.tr/ik/basvuruhttps://www.beypilic.com.tr/ik/basvuru resmi internet sitesi üzerinde bulunan İş Olanakları sayfasıdır . Beypiliç  İş Olanakları sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Beypiliç Bolu İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Beypiliç İş Başvuru Formu

Beypiliç İş Başvuru Formu Nasıl Doldurulur ?

Beypiliç iş başvurularınızı kariyer.net yada secretcv.com gibi sitelerde yayınlanan, Beypiliç iş ilanlarına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Beypiliç bünyesine dahil olmak isteyen personel adayları, Beypiliç kurumsal sitede, Beypiliç insan kaynaklarınca hazırlanan, iş başvuru formunu doldurarak ta iş başvuru sürecini başlatabilirsiniz. Beypiliç İş Başvurusu yapmadan önce Beypiliç İş Başvuru Formu doldururken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır . Bu önemli noktalar ise şu şekildedir;

 • Beypiliç İş Başvurunda vermiş olduğunuz bilgilerin doğru olmasına dikkat edin.
 • Geçmiş İş tecrübelerinizi yazarken Başvuru yaptığınız pozisyon ile ilgili olanları öne çıkarın
 • Almış olduğunuz eğitim , seminer , kurs ve sertifikalarınızı eksiksiz olarak yazın
 • En önemlisi ise Özgeçmişinize bir tanıtım yazısı mutlaka ekleyin

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Yukarıdaki noktalar Beypiliç İş Başvuru Formu doldururken çok önemlidir . İşe alım ihtimalinizi önemli oranda artırabilirsiniz.

İşe Girişte Gerekli Evraklar

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukuatlı nüfus sureti

Beypiliç İnsan Kaynakları 

Beypiliç İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Beypiliç ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Beypiliç , iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Beypiliç ‘ın resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Beypiliç , iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Beypiliç ‘ın açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Beypiliç İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Beypiliç ‘ın resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Beypiliç ‘ın insan kaynakları süreçleri ve iş başvuruları ile ilgili en güncel ve detaylı bilgilere ulaşmak için Beypiliç ‘ın resmi web sitesini ziyaret etmeniz veya doğrudan Beypiliç İnsan Kaynakları ile iletişime geçmeniz önemlidir. İnsan Kaynakları departmanı, size iş başvurusu süreci, çalışma şartları ve diğer ilgili konularda daha fazla bilgi sağlayabilir.

Beypiliç Personel Maaşları ve Yan Haklar 

Beypiliç iş değerleme sonucunda belirlenmiş olan ücret sınıfı sistemine ve piyasa araştırmasına dayanan adil bir ücret politikasını benimser. Uluslararası sistemler kullanılarak pozisyonların şirkete katkısı, kritikliği gibi değerler doğrultusunda geliştirilen ücret politikası; piyasa koşulları, sektörel unsurlar ve ülke ekonomisindeki değişimler göz önüne alınarak güncellenir.

Beypiliç Çalışma Şartları

Beypiliç Genel müdürlük çalışma saatleri haftanın 6 günü 8 saat olacak şekilde belirlenmiştir. Fabrika çalışanları ise haftanın 6 günü 3 vardiya olacak şekilde günlük 8 saat çalışmaktadır. Pazar günleri ise çalışanlar izinlidir . 


Beypiliç Güncel İş İlanları 

Beypiliç Kesimhane Personeli İş İlanı

Kesimhane tesislerimizde çalıştırılmak üzere:
 • 18-45 yaş arası
 • Deneyimli – Deneyimsiz
 • Bolu ilinde ikamet eden / edebilecek
 • Bay – Bayan personeller alınacaktır.

Not: Askerlik şartı aranmamaktadır.

İş Başvurusu

 


Beypiliç Veteriner İş İlanı 

 • Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Analitik düşünceye sahip
 • Öğrenmeye açık
 • İletişim becerileri güçlü
 • Tercihen İngilizce bilen
 • Microsoft Office programlarına hakim
 • Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli olmayan
 • Bolu ilinde ikamet eden/edebilecek olan
iş Başvurusu

Beypiliç Elektrik Bakım Teknisyeni İş İlanı

 • Meslek liseleri ve yüksek okulların, Elektrik – Elektronik, Makina, Tesisat, CNC, Metal, Motor, Torna, Tesviye bölümü mezunu
 • Bay (askerlikle ilişkisi bulunmayan)
 • Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Analitik düşünceye sahip
 • Öğrenmeye açık
 • İletişim becerileri güçlü
 • Tercihen İngilizce bilen
 • Microsoft Office programlarına hakimü
 • Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli olmayan
 • Bolu ilinde ikamet eden/edebilecek olan
İş Başvurusu

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Beypiliç İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Beypiliç Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Beypiliç İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Beypiliç part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Beypiliç Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Beypiliç maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Beypiliç İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Beypiliç iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Beypiliç iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Beypiliç İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Beypiliç iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Beypiliç iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Beypiliç Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

Adres:Vakıfgeçitveren Köyü Kabakçıkırı Sokak No: 4 BOLU
Telefon:+90 (374) 2439151 (8 Hat)
Faks: +90 (374) 2438442

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu