Genel

Besaş Bursa Halk Ekmek İş Başvurusu – İş Başvuru Formu 2023

İçindekiler

Bursa Halk Ekmek iş ilanları yayınlandı! Bursa Halk Ekmek İş Başvurusu Formu ve Bursa Halk Ekmek personel alımı yapılan iş pozisyonları Bursa Halk Ekmek insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor.  Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Bursa Halk Ekmek İş Başvurusu sayfamızda!

Bursa Halk Ekmek iş Başvurusu yapabilmek için İş İlanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Besaş Bursa Halk Ekmek Hakkında 

1979 yılında belediye önderliğinde kurulan ve resmi üretime 1982 yılında geçen BESAŞ Halk Ekmek Fabrikası yıllık toplam 70 milyon adet ekmek üreterek kentin ekmek ihtiyacının %20 sini karşılamaktadır. Temel amacı Bursa halkına Kaliteli, Sağlıklı, Hijyenik ve Ekonomik ekmek ve ekmek çeşitleri, unlu mamuller, süt ve süt ürünleri üreterek, piyasada denge unsuru olmaktır.

BESAŞ Halk Ekmek Fabrikası, Bursa’nın en büyük, Türkiye’nin ise üçüncü büyük ekmek üretim tesisidir. Bursa Organize Sanayi Bölgesinde 13.500 metrekarelik alanda kurulu olan fabrikada toplam 6.400 metrekarelik kapalı alanda, 5 adet tünel tipi fırınla, el değmeden tam otomatik makinelerle günde 360.000 adet (400 gr.) ekmek üretme kapasitesine sahiptir.

Sektörle ilgili akademisyen ve uzmanların çalışmalarını da dikkate alarak yeni ürün çalışmalarına da yön verilmektedir. Bu doğrultuda Bursa Büyükşehir Belediyesi İle Uludağ Üniversitesi arasında 23.01.2012 tarihinde imzalanan Gıda ve Beslenme İş Birliği Protokolü kapsamında 3.000.000 TL ‘lik yatırımla Besaş Unlu Mamuller Araştırma Ve Üretim Merkezi 1000 metrekare kapalı alana sahip bünyesinde analiz laboratuvarı, rol ekmek lamine hattı, döner fırın, matador fırın, dinlendirme odası üniteleri mevcuttur.

Ayrıca kazan dairesi, jeneratör, chiller grubu, soğuk hava deposundan  oluşan yardımcı ünitelere de sahip olan bu tesiste, ekmek üretim makinası (könig), mobil mikser kazanı, elektrikli katlı fırın, mobil mikser, fermantasyon odası, tartı silosu ve yardımcı ekipmanları vb. oluşan günümüzün en gelişmiş makine ve teçhizatı ile üretim çalışmalarına 11.03.2014 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. Bu tesis saatte 7500 adet rol ekmek üretim kapasitesine sahiptir.

BESAŞ bu iki tesisinde; Francala, Kepekli Ekmek, Ayçekirdekli Ekmek, Çavdarlı Ekmek, Tam Buğday Unlu Ekmek, Köy Ekmeği 600gr., Köy Ekmeği 1000 gr., Küçük (Roll) Ekmek, Kepekli Küçük Ekmek, Tuzsuz Küçük Ekmek, Şampiyon Ekmek, Tam Tahıllı Ekmek, Yulaflı Ekmek, Ruşeymli Ekmek, Çikolatalı Ekmek, Sandviç Ekmeği, Organik Siyez Tam Buğday Ekmeği, Karabuğdaylı Ekmek, Diyabetik Ekmek ve Ramazan ayında Pide olmak üzere toplam 20 çeşit ekmek üretilmektedir.

Halkımızın temel besin kaynağı olan ekmek üretimi yapan şirketimiz, Bursa Büyükşehir Belediyesinin tarımsal kalkınmaya destek projesi kapsamında, şirket amaç ve hedeflerine uygun olarak Süt Ürünleri sektörüne yatırım yapmıştır.
 
Günümüzün en gelişmiş makine ve teçhizatı ile 6.000.000 TL’lik yatırımla üretim çalışmalarına başlayan Besaş Keles Süt ve Süt Ürünleri Tesisi; tek vardiyada 30 ton süt işleme kapasitesine sahip olup, hedef olarak 3 vardiya 60-70 ton günlük süt işleyerek, Keles, Orhaneli, Büyükorhan ve Harmancık yöresindeki hayvancılığı kalkındırmak ve bölgeye iş imkanı sağlayarak bölgenin refahına katkıda bulunmak amacı ile 9 Kasım 2013 tarihinde resmi açılışı yapılarak faaliyetine başlamıştır. Tesiste işlenen sütler bölgedeki kooperatiflerden alınmaktadır.
 

Besaş Keles Süt ve Süt Ürünleri Tesisi’ nin ürün portföyü; Ayran, Günlük Süt, Yoğurt, Süzme Yoğurt, Dil Peyniri, Krem Peynir, Beyaz Peynir, Klasik Beyaz Peynir , Gurme Kaşar, Tost Peyniri, Krema ve Kahvaltılık Lor olmak üzere 16 çeşit üründen oluşmaktadır.

Bursa ili merkez ilçeleri Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Mudanya, Gemlik, Orhangazi, Büyükorhan, Orhaneli, Keles ve Gürsu’da 3’ü şirkete ait olmak üzere toplam 610 adet satış noktasına özel dizayn  edilmiş 30 adet aracıyla hizmet veren BESAŞ bu sayede ürünlerini tüketicilerine daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde ulaştırabilmektedir.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 500+
Şube Sayısı  
Kuruluş Tarihi 1979
Firma İnternet Sitesi www.besasekmek.com.tr

Bursa Besaş Halk Ekmek İş Başvurusu ve Personel Alımı 

Binlerce insana iş imkanı sağlayan Bursa Halk Ekmek fabrikası 2023 yılında da üretim ve hizmet kapasitesini artırmak adına Personel alımı yapmaya devam ediyor. 

Firma bünyesinde görevlendirilmek üzere birçok farklı departman ve pozisyon için yapılacak alımlar ile ilgili gerekli detaylı bilgilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. 

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Bursa Halk Ekmek İş Başvurusu ve Bursa Halk Ekmek İş İlanları konusuna geçmeden önce Personel Alımı yapılan açık pozisyonlara göz atalım. Bursa Halk Ekmek Personel Alımı yapılacak olan Açık İş pozisyonları şu şekildedir;

 • Üretim Personeli
 • Güvenlik Güvenlik Görevlisi
 • Temizlik Personeli
 • Gıda Mühendisi
 • Dağıtım Şoförü
 • Saha satış Temsilcisi
 • Muhasebe Uzmanı

İş Başvurusu İçin Gereken Evrak ve Belgeler

Bursa Halk Ekmek Market işe alım süreciniz başladığında yapmanız gereken tek şey iş başlangıcı için sizden istenen belgeleri en kısa sürede temin etmenizdir. İstenen genel belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenim Belgesi 
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı 
 • 4 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Erkek Adaylar için Terhis veya Tecil Belgesi

Besaş Bursa Halk Ekmek İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi büyümesine ve  buna paralel olarak Personel alımlarına devam eden Bursa Halk Ekmek  2023 yılında da bir çok kişiye iş imkânı sunmaya devam ediyor. Yukarıda belirtilmiş olan Pozisyonlar için   Bursa Halk Ekmek İş Başvurusu yapılabilmektedir.

Peki Halk Ekmek İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? Bursa Halk Ekmek İş Başvurusu yapmak isteyenlerin en çok araştırdığı konu Bursa Halk Ekmek İş İlanları ve İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusudur. Bursa Halk Ekmek İş İlanları Kariyer sitelerinde yayınlanmamaktadır. İş Başvurusu için Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İşkur üzerinden yayınlanan duyuruları takip etmek gerekmektedir.

Bursa Halk Ekmek personel alımı için Yayınlanan duyuruları İşkur üzerinden takip etmek için öncelikle İşkur kaydınızın olması gerekmektedir. İşKur kaydınızı buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Bunlara ek olarak iş başvurularınızı Firmanın resmi internet sitesinde bulunan besaş insan kaynakları sayfasında bulunan iş başvuru formunu doldurup göndererek de gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Halk Ekmek şirketinin iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Bursa Halk Ekmek’in resmi web sitesini ziyaret edin: İlk adım olarak, Bursa Halk Ekmek’in resmi web sitesini bulun ve açın. Şirketin “Kariyer” veya “İnsan Kaynakları” gibi bir bölümü olması muhtemeldir.

 2. İş ilanları sayfasını kontrol edin: Şirketin kariyer veya iş ilanları sayfasını ziyaret ederek açık pozisyonları görebilirsiniz. Eğer aradığınız pozisyon mevcut ise, ilana tıklayarak detaylı bilgileri ve başvuru yönergelerini inceleyin.

 3. Başvuru yapın: İlgilendiğiniz pozisyon için başvuruyu tamamlayın. Genellikle, online başvuru formunu doldurmanız, özgeçmişinizi ve diğer belgeleri yüklemeniz gerekebilir.

 4. Takip edin: Başvurunuzu tamamladıktan sonra, iş başvurunuzun durumunu takip etmek için belirtilen iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Şirket size geri dönüş yapacak ve başvurunuz hakkında bilgi verecektir.

Unutmayın ki her şirketin iş başvurusu süreci farklı olabilir, bu nedenle Bursa Halk Ekmek’in resmi web sitesindeki ilgili bölümü inceleyerek güncel bilgilere ulaşmanız önemlidir.

İş Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
 Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Benzer İş İlanları;

Bursa Halk Ekmek Çalışma Saatleri

Bursa Halk Ekmek İş Başvurusu yapmak ve Firma bünyesinde  çalışmak isteyenlerin cevap aradığı sorulardan bir tanesini de , Bursa Halk Ekmek Çalışma saatleridir.

Bursa Halk Ekmek Fabrikaları haftanın 7 günü kesintisiz bir şekilde üretimine devam etmektedir. Bursa Halk Ekmek Personelleri  üç vardiyalı sistemde günlük 8 saat olacak şekilde çalışırlar. Haftada 1 gün izin hakkı tanınmaktadır.

Halk Ekmek Personel Maaşları

Bursa Halk Ekmek Personel Maaşları çalışılan pozisyon ve yetkinliğe göre farklılık göstermektedir. Ancak ilk işe giren personeller yan haklar ile birlikte 11400 TL ile 13000 TL arasında bir maaş almaktadır.

Maaş dışında Bursa Halk Ekmek Tarafından Çalışanlarına sunulan Haklar ise şu şekildedir ;

 • Haftalık İzin Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Bayanlar için Doğum İzni Hakkı
 • Erzak Yardımı
 • SSK’lı Çalışma
 • Mesai Ücreti Hakkı

Bursa Halk Ekmek İş Başvuru Formu

Yukarıda da belirtildiği gibi Bursa Halk Ekmek , Bursa Büyükşehir Belediyesi İştiraki olduğundan dolayı direkt olarak personel alımı yapmamaktadır . Personel alımları ve Bursa Halk Ekmek İş İlanları İşkur , Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Halk Ekmek internet sitesinde yayınlanan duyurular ve belirlenen Şartlar dahilinde yapılmaktadır.

İş Başvurusu yapabilmek için öncelikle belirlenen şartlara uygun olmak gerekmektedir. Belirlenen şartlara ve aranan niteliklere uygun olan adaylar başvurularını ve duyuruda istenen evraklarla birlikte başvuru yapabilir.

Bursa Besaş Halk Ekmek İş Başvuru Formu 

Bursa Halk Ekmek İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Bursa Halk Ekmek İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Bursa Halk Ekmek iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Bursa Halk Ekmek iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Bursa Halk Ekmek Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Bursa Halk Ekmek maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Besaş Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Besaş İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Besaş part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Besaş Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Besaş engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2022 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Bursa Halk Ekmek Besaş Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

 
 
 
 
 

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu