Restoranlar

Baydöner İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları 2023

İçindekiler

Baydöner iş Başvurusu ve iş ilanlarına yer verdiğimiz sayfamızda; Baydöner kariyer fırsatlarından başvuru formu doldurmaya, Baydöner 2023 personel maaşlarından, vasıfsız iş ilanlarıyla ilgili birçok bilgiye sitemizden ulaşabilir, Baydöner iş başvurusu formu indirerek müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Baydöner iş Başvurusu yapabilmek için İş İlanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Baydöner İş Başvurusu
Baydöner İş Başvurusu

Baydöner Hakkında – Baydöner Sahibi Kim 

Baydöner, Türkiye’de ve dünyada dönerin markası olmak ve nesilden nesile aktarılan bu lezzete hak ettiği değeri vermek amacıyla 2006 yılında yola çıktı.

Her restoranın da aynı hizmet ve kalite standartların da sunan Baydöner, Iso 22000 belgesine sahip üreticiler ile çalışarak en taze malzemeleri, kalite yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde ve keyifli mekanlarda, uygun fiyat politikasıyla tüketicileri ile buluşturmayı ilke edindi.

Bugüne kadar sayısız ödüller kazanan Baydöner; son olarak, 2015 ve 2016 yılında, AVM Yatırımcıları Derneği tarafından düzenlenen ve halk oylaması ile seçilen “ AVM’lerde en sevilen ve tercih edilen restoran zinciri” ödülüne layık görüldü.

Türkiye pazarında şube sayısı ve satış hacmi ile en büyük restoran zinciri olan Baydöner; Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetini tüm dünyaya yaymaya hazırlanıyor. Herkesin çok sevdiği döneri tereddüt etmeden yiyebileceği restoran zinciri Baydöner, şu an Türkiye, Azerbaycan ve Kuzey Irak’ta 110’ün üzerinde şube ile hizmet veriyor.

Peki Baydöner’in sahibi kim? Baydöner kimin?

Baydöner’in sahibi Levent Yılmaz’dır. Peki Levent Yılmaz kimdir? Levent Yılmaz nereli? Levent Yılmaz kaç yaşında? Levent Yılmaz ne mezunu? Levent Yılmaz ne iş yapıyor? Levent Yılmaz hangi partili?

Levent Yılmaz Kimdir?

Öğretmen çocuğu olan Levent Yılmaz 1968 yılında doğdu. İzmir Güzelbahçe’de büyüdü.

Levent Yılmaz ticarete 25 yaşında kurduğu kömür şirketiyle başladı. 32 yaşına geldiğinde Amerika’ya gıda malzemeleri satmaya başladı. 38 yaşında Türkiye’nin en bilinen markası Baydöner’i kurdu.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 1.000+
Şube Sayısı 120+
Kuruluş Tarihi 2006
Firma İnternet Sitesi www.baydoner.com

Baydöner İş Başvurusu – İş İlanları ve Personel Alımı  

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da Büyümesine hızla devam eden Baydöner , Hem genel merkezi hem mevcut şubeleri hem de yeni açılacak şubeleri için personel alımı yapmaya devam ediyor.

Türkiye ve Irakta bulunan 110’un üzerinde şubesi ve 500’den fazla personeli ile hizmet vermeye devam eden Baydöner  büyüme hedeflerine paralel olarak hizmet kalitesini yükseltmek adına çalışmalarına devam ediyor . 

Firma bünyesinde çalışmak isteyen personel adaylarının en çok merak ettiği ve araştırdığı konu ise Personel alımı yapılacak olan pozisyonlardır. Peki baydöner hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor ? 

Pesonel Alımı Yapılan Pozisyonlar 

Yukarıda da bahsettiğimiz Baydöner insan kaynakları tarafından belirlenen açık pozisyonlar belirlenmiştir. Baydöner İş Başvurusu yapmak isteyen personel adayları aşağıdaki pozisyonlar için açılan Baydöner İş İlanlarına başvuruda bulunabilirler. Personel alımı yapılan güncel pozisyonlar şu şekildedir ;

 • Müdür 
 • Müdür Yardımcısı 
 • Şef Garson 
 • Garson 
 • Haydi 
 • Kasiyer 
 • Açı
 • Aşcı Yardımcısı 
 • Bulaşıkçı 
 • Mutfak Personeli 
 • Temizlik Personeli 
 • Muhasebe Uzmanı 
 • Bilgi İşlem Uzmanı 

Baydöner İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Baydöner iş başvurusu nasıl yapılır? Yada Baydöner iş başvuru formu nasıl doldurulmalı? Gibi, sizlerden gelen soruların cevaplarına geçelim.
Baydöner iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları için hazırladığımız bu konuda, Baydöner iş ilanlarının nerede yayınlandığını ve Baydöner iş ilanlarına nereden, nasıl ulaşabileceğinizi açıklayacağız. Baydöner iş ilanları kariyer sitelerinde yayınlanırken, Baydöner insan kaynaklarınca hazırlanan iş başvuru formu da kurumsal sitede, iş başvurusu yapmak isteyen personel adaylarını beklemekte.

Baydöner iş ilanları kariyer.net ve Eleman.net ’de yayınlanmaktadır. Baydöner iş ilanlarına yukarıda belirttiğimiz sitelerden ulaşabilir, iş başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca Baydöner kurumsal sitede iş başvuru formuna dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Baydöner insan kaynaklarınca değerlendirilecek olan başvurunuz, uygun görülmesi durumunda, Baydöner insan kaynakları sizinle iletişime geçecektir.

İş Başvurusunu Baydöner İş Başvuru Formu aracılığı ile yapmak isteyen personel adaylarının İş Başvurularının olumlu olarak değerlendirilmesi ve iş görüşmesine çağırılması için dikkat etmesi gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Unutmayın ki başvuru yapmış olduğunuz pozisyon için başvuru yapan yüzlerce personel adayı var.

Diğer personel adayları arasında öne çıkmak için özgeçmişinizin ve Baydöner İş Başvuru Formu içerisinde verdiğiniz bilgilerin Başvurunuzu inceleyen insan kaynakları yetkilisinin dikkatini çekmelidir. İş Başvuru Formu doldururken dikkat etmeniz gereken noktalar şu şekildedir;

 • Öncelikle Baydöner İş Başvuru Formu içerisinde kendiniz hakkında vermiş olduğunuz tüm bilgilerin doğru olmasına dikkat edin.
 • Mezun olduğunuz okul , Almış olduğunuz eğitim , seminer , kurslar gibi bilgileri detaylandırın ve eğer varsa sertifika ve kurs bitirme belgelerinizi özgeçmişinize ekleyin.
 • Daha önceki iş deneyimleriniz ile ilgili bilgiler verirken sadece firma ismi ve pozisyon adını yazıp bırakmayın. O firmadaki görevinizi ve yaptığınız işi kısaca özetleyin.
 • İş Başvurusu yaptığınız pozisyon ile ilgili geçmiş deneyimlerinizi öne çıkarın .
 • İş Başvuru Formunda gereksiz ve alakasız bilgiler vermekten kaçının
 • En önemli nokta ise özgeçmişinizde veya İş Başvuru Formunda mutlaka kendinizi tanıtan bir ön yazıya yer verin.

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

 

BAYDÖNER İŞ BAŞVURU FORMU 

Kariyer.net Baydöner İş İlanları

İşe Girişte Gerekli Evraklar

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukuatlı nüfus sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)

Baydöner Çalışma Saatleri ve Şartları

Baydöner İş Başvurusu yapmak isteyen herkesin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de Baydöner çalışma saatlerdir.

Baydöner 07.30-23.00 arasında hizmet vermektedir. Ancak AVM lerde bulunan şubelerde çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir.

Baydöner de  çalışma süresi günde en az 8.5 saattir. Haftanın 6 günü çalışan personeller haftanın 1 günü izinli sayılırlar. Firmanın çalışma şartları ve personellerine sunmuş olduğu olanaklar ise şu şekildedir ;

 • Haftalık izin Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Sigortalı Çalışma
 • Performans Primleri
 • Yemek Ücreti
 • Kariyer eğitimleri

Firma personelleri için yukarıdaki imkanlara ek olarak çeşitli kariyer imkanları da sunar. Kariyerine Baydöner bünyesinde devam etmek isteyen, hedefleri olan ve kendini gösteren çalışanlar firma bünyesinde farklı pozisyonlar için de değerlendirilebilmektedir.

Baydöner Personel Maaşları

Baydöner Personel Maaşları 2023 yılında yapılacak zamlar göz önünde bulundurarak ortalama maaş 11500 TL ile 15000 TL arası olması beklenmektedir. Ayrıca firma şubeleri tarafından belirlenen ciro hedeflerine ulaşıldığı takdirde prim verilmektedir. Ayrıca personellere yemek kartı da verilir.

Baydöner Şube Müdürü ve Müdür Yardımcısı Maaşları ise 16500 TL ile 20000 TL arasında değişmektedir. Maaş farkı olduğu kadar Prim konusunda da Yöneticilerin Primleri daha yüksektir.

Baydöner Güncel İş İlanları

Ankara/Konya – Baydöner Bölge Müdürü İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Gıda Perakendesi ve Restaurant İşletmeciliğinde önde gelen firmamıza, “Bölge Müdürü”  olarak takım arkadaşı aramaktayız.

 • Ankara veya Konya’da ikamet eden,
 • Ankara ve  Konya civarındaki şubelerimizden sorumlu olacak,
 • Tercihen Üniversite mezunu,
 • Bölge Müdürü ya da benzer yönetici pozisyonlarında en az 5 yıl çalışmış,
 • Tercihen restaurant işletmeciliği sektöründe, satış alanlarında deneyimli,
 • Güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, analitik ve sonuç odaklı düşünen,
 • Ekip yönetimi tecrübesi olan,
 • İleri düzeyde sözlü, yazılı iletişim becerileri ve sunum yeteneği olan,
 • MS Office uygulamalarına hâkim,
 • Aktif araç kullanabilen,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

İŞ TANIMI

 • Şirket prosedür ve yönetmeliklerinin sahadaki uygulamalarını denetlenmesi,
 • Sorumlu olduğu bölgedeki şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesi,
 • Saha etkinliğini sağlamak için ekibi eğitmek ve gelişmelerinin sağlanması,
 • Aylık aktivite planlarının yapılması ve uygulanmasının sağlanması,
 • Bölge bütçesinin aylık aktivite planları dâhilinde yönetilmesi,
 • Stok kontrollerinin ve ürün takiplerinin yönetilmesi,
 • Sektör firmaların SWOT analizleri yapılarak eylemlerin hayata geçirilmesi,
 • Şubenin işleyiş standartlarının kontrolünün yapılması ve işlemesi için ilgili birimler ile koordinasyonun sağlaması.
İş Başvurusu

İzmir – Baydöner Kalite Müdürü İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olmak,
 • Etkin gözetim ve denetim becerisine sahip olmak,
 • Koordinasyon becerisine sahip olmak,
 • Kalite süreçleri ile ilgili sistem kurma sürecinde yer almış olmak,
 • En az 10 yıl benzer bir pozisyonda görev almış olmak ve en az 3 yıl yöneticilik yapmış olmak,
 • Seyahat engeli bulunmamak.

İş Tanımı

 • Kalite süreçleri ile ilgili sistemleri kurmak,
 • Kalite Yönetim Sistemleri hedeflerine uygun olarak standartlara göre sistem ve kalite kontrol süreçlerinin takibini gerçekleştirmek,
 • Düzenleyici ve önleyici faaliyetlerin belirlenip başlatılması adına alınan kararların uygulanıp uygulanmadığını takip etmek, ilgili birimlerin bilgilendirilmesini sağlamak,
 • Denetim sonuçlarına göre tedarikçilere ve birimlere geri bildirim sürecinde danışmanlık yapmak,
 • Üretim, verimlilik, kalite, müşteri ve hizmet standartlarını uygulamak,
 • Kalite ile ilgili müşteri şikayetlerini araştırmak ve çözüm önerileri getirmek,
 • Ürün Geliştirme departmanı ile birlikte yeni ürün geliştirme çalışmalarına katılmak,
 • Gerekli eğitimlerin tasarlanmasında Eğitim Departmanı ile birlikte çalışmak, gerekli durumlarda eğitimleri vermek,
 • Gelişim ve değişim adına her türlü yenilik ve fırsatı takip etmek ve gerekli organizasyonu yapmak,
 •  
 • Tüm yasal standartların yerine getirilmesi için çalışmalar yapmak.
İş Başvurusu

İzmir Baydöner Muhasebe Uzman Yardımcısı İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Muhasebe alanında eğitim veren Üniversite veya yüksekokul  mezunu,
 • SAP programını bilen, (FI-SD-MM MODÜL),
 • MS Office uygulamalarını kullanabilen,
 • Mesleki olarak en az 2 yıl deneyimli,
 • Takip yönü güçlü,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,

İŞ TANIMI

 • Şube açılış işlemlerini yürütmek,
 • Yemek firmaları cihaz talepleri yapmak, yemek firmaları pos ve bilet kontrolü yapmak, komisyon faturalarının kontrolünü yapmak ve işlemek,
 • Yasal işlemlerle ilgili Kurumlara giderek işlemleri gerçekleştirmek,
 • Yoğunluklu olarak faturaları işlemek,
 • BA – BS bildirimi ve mutabakatlarını yapmak.
İş Başvurusu 
 

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Baydöner İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Baydöner Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Baydöner İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Baydöner part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Baydöner Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Baydöner maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Baydöner İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Baydöner iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Baydöner iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Baydöner Sahibi Kim ?

Baydöner’in sahibi Levent Yılmaz’dır .

Öğretmen çocuğu olan Levent Yılmaz 1968 yılında doğdu. İzmir Güzelbahçe’de büyüdü.

Levent Yılmaz ticarete 25 yaşında kurduğu kömür şirketiyle başladı. 32 yaşına geldiğinde Amerika’ya gıda malzemeleri satmaya başladı. 38 yaşında Türkiye’nin en bilinen markası Baydöner’i kurdu.

Baydöner İletişim Adresleri 

Merkez Ofis

Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Bağımsız Bölüm K:20 No:17 Megapol Tower 35530 Bayraklı / İzmir

Merkez Ofis Telefon

0232 464 42 35

Merkez Ofis Faks

0232 464 42 36

İstek ve Önerileriniz

444 50 80 – İstek ve Öneri Hattı

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu