Market

Ankara Halk Ekmek İş Başvurusu! 2023 Halk Ekmek İş İlanları ve Çalışma Saatleri

İçindekiler

Ankara Halk Ekmek iş ilanları yayınlandı! Ankara Halk Ekmek İş Başvurusu Formu ve Ankara Halk Ekmek personel alımı yapılan iş pozisyonları Ankara Halk Ekmek insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor.  Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Ankara Halk Ekmek İş Başvurusu sayfamızda!

Ankara Halk Ekmek iş Başvurusu yapabilmek için İş İlanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Ankara Halk Ekmek İş Başvurusu ve Personel Alımı

Ankara Halk Ekmek 1981 yılında Ankara’da ekmek fiyatlarını dengelemek amacı ile Ankara Büyük Şehir Belediyesi İştiraki olarak kurulmuş ve Aynı yıl  sağlıklı ve kaliteli ekmek üretimine başlamıştır.
Ankara ekmek fırınlarında pide, simit, poğaça, cabata ekmeği ve bunun gibi daha bir çok ünlü mamül Üretilmekte ve Ankara Halkına uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Ayrıca 2019 yılında açılışı yapılan Glutensiz Üretim tesisi sayesinde , çölyak ve feniketonuri hastaları için ekmek ve çeşitli ürünler üretilerek, adeta bu hastalara umut olmuş, büyük bir destek sağlamıştır.
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara Halk ekmek ile çalışma organize edip, çölyak ve feniketonuri hastalarına raporlarını iletmeleri halinde el değmeden üretilen glütensiz ekmek, kurabiye ve çikolatadan oluşan paket yollamaktadır.

Ankara Halk Ekmeğin bu büyük katkısını göz ardı edilmemelidir. Bu paketler Yeni yıl, Ramazan ve Kurban Bayramı’nda kapılarına kadar ücretsiz teslim edilmektedir.

Ankara Halk Ekmek fabrikasının bakım ve onarımını dışarda yaptırmak yerine , tamirat bünyesinde elemanlar alarak, İş arayan Personel adayları için iş imkanları sağlanmıştır.

Halk Ekmek personellerine çok değer vermektedir. Personellere, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği, yangın tatbikatı ve iş kazalarıyla ilgili eğitimlere tâbi tutmaktadır. Ankara’da birçok insana iş imkanı sunarak bölge istihdamına da büyük katkı sağlanmaktadır.

Halk Ekmek Ankara’nın sekiz farklı bölgesinde , sekiz fabrika kurarak halka hizmet vermeye İstihdama katkı sağlamaya devam etmektedir. Bünyesinde bir çok farklı pozisyon için İş İlanları yayınlayan Ankara Halk Ekmek Fabrikalarında istihdam edilmek üzere eleman alımlarına devam ediyor. Ankara Halk Ekmek bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsamda araştırma yapanlar için Ankara Halk Ekmek İş İlanları ve bir çok konuda detaylı bilgilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Ankara Halk Ekmek çağımızın teknolojisi kullanarak bugün 58 çeşit ürün üretmektedir. Günde 1 milyon adet ekmek üretimi yapan , büyük bir kapasiteye ulaşarak, modern bir tesis haline gelmiştir.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü Gıda
Çalışan Sayısı 500+
Şube Sayısı
Kuruluş Tarihi 1979
Firma İnternet Sitesi www.ankarahalkekmek.com.tr

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Ankara Halk Ekmek İş Başvurusu ve Ankara Halk Ekmek İş İlanları konusuna geçmeden önce Personel Alımı yapılan açık pozisyonlara göz atalım. Ankara Halk Ekmek Personel Alımı yapılacak olan Açık İş pozisyonları şu şekildedir;

 • Üretim Personeli
 • Güvenlik Güvenlik Görevlisi
 • Temizlik Personeli
 • Gıda Mühendisi
 • Dağıtım Şoförü
 • Saha satış Temsilcisi
 • Muhasebe Uzmanı

Ankara Halk Ekmek İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi büyümesine ve  buna paralel olarak Personel alımlarına devam eden Ankara Halk Ekmek  2023 yılında da bir çok kişiye iş imkânı sunmaya devam ediyor. Yukarıda belirtilmiş olan Pozisyonlar için   Ankara Halk Ekmek İş Başvurusu yapılabilmektedir.

Peki Halk Ekmek İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? Ankara Halk Ekmek İş Başvurusu yapmak isteyenlerin en çok araştırdığı konu Ankara Halk Ekmek İş İlanları ve İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusudur. Ankara Halk Ekmek İş İlanları Kariyer sitelerinde yayınlanmamaktadır. İş Başvurusu için Ankara Büyükşehir Belediyesi ve İşkur üzerinden yayınlanan duyuruları takip etmek gerekmektedir.

Ankara Halk Ekmek personel alımı için Yayınlanan duyuruları İşkur üzerinden takip etmek için öncelikle İşkur kaydınızın olması gerekmektedir. İşKur kaydınızı buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Benzer İş İlanları;

Adana Halk Ekmek
Bursa Halk Ekmek
İstanbul Halk Ekmek

Ankara Halk Ekmek Çalışma Saatleri

Ankara Halk Ekmek İş Başvurusu yapmak ve Firma bünyesinde  çalışmak isteyenlerin cevap aradığı sorulardan bir tanesini de , Ankara Halk Ekmek Çalışma saatleridir.

Ankara Halk Ekmek Fabrikaları haftanın 7 günü kesintisiz bir şekilde üretimine devam etmektedir. Ankara Halk Ekmek Personelleri  üç vardiyalı sistemde günlük 8 saat olacak şekilde çalışırlar. Haftada 1 gün izin hakkı tanınmaktadır.

Halk Ekmek Personel Maaşları

Ankara Halk Ekmek Personel Maaşları çalışılan pozisyon ve yetkinliğe göre farklılık göstermektedir. Ancak ilk işe giren personeller yan haklar ile birlikte 12500 TL ile 15500 TL arasında bir maaş almaktadır.

Asgari ücrete yapılacak zam oranlarını göz önünde bulundurarak 2023 yılı için beklenen ortalama maaş 12500 TL  ile 15500 TL arasında olması beklenmektedir.

Maaş dışında Ankara Halk Ekmek Tarafından Çalışanlarına sunulan Haklar ise şu şekildedir ;

 • Haftalık İzin Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Bayanlar için Doğum İzni Hakkı
 • Erzak Yardımı
 • SSK’lı Çalışma
 • Mesai Ücreti Hakkı

Ankara Halk Ekmek Çalışma Saatleri 

Genel olarak, ekmek fabrikaları sürekli bir üretim hattına sahip olabilir ve çalışma saatleri genellikle günün erken saatlerinden itibaren başlayarak gece saatlerine kadar devam edebilir. Çalışma saatleri fabrikanın büyüklüğüne, üretim yoğunluğuna ve dağıtım programına bağlı olarak değişebilir.

Halk Ekmek Fabrikası’nın çalışma saatleri hakkında en güncel ve doğru bilgilere ulaşmak için Halk Ekmek’in resmi web sitesini ziyaret etmenizi veya doğrudan Halk Ekmek ile iletişim kurmanızı öneririm. Şirketin web sitesinde genellikle iletişim bilgileri ve çalışma saatleriyle ilgili bilgiler bulunur. Ayrıca, Halk Ekmek’in genel olarak sabah erken saatlerinden itibaren ekmek dağıtımına başladığı bilinmektedir.

Ankara Halk Ekmek İş Başvuru Formu

Yukarıda da belirtildiği gibi Ankara Halk Ekmek , Ankara Büyükşehir Belediyesi İştiraki olduğundan dolayı direkt olarak personel alımı yapmamaktadır . Personel alımları ve Ankara Halk Ekmek İş İlanları İşkur , Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Halk Ekmek internet sitesinde yayınlanan duyurular ve belirlenen Şartlar dahilinde yapılmaktadır. İş Basvurusu yapabilmek için öncelikle belirlenen şartlara uygun olmak gerekmektedir. Belirlenen şartlara ve aranan niteliklere uygun olan adaylar başvurularını ve duyuruda istenen evraklarla birlikte başvuru yapabilir.

Ankara Halk Ekmek İş Başvuru Formu 

Ankara Halk Ekmek İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Ankara Halk Ekmek Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Ankara Halk Ekmek engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ankara Halk Ekmek İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Ankara Halk Ekmek iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Ankara Halk Ekmek iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Ankara Halk Ekmek İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Ankara Halk Ekmek iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Ankara Halk Ekmek iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Halk Ekmek Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Halk Ekmek İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Halk Ekmek part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Halk Ekmek Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Halk Ekmek maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Ankara Halk Ekmek nereye bağlı?
Ankara Halk Ekmek ya da tam adıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Anonim Şirketi, Ankara il genelinde Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı ve halka hizmet odaklı kurulmuş şirket. 14 Ağustos 1979 tarihinde 70.000.000 TL sermaye ile kuruldu.
Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Ankara Yenimahalle sentepede ikamet ediyorum evli ve iki çocuk babası yim iş arıyorum yardımcı olur musunuz b ehliyet var 32 yaşındayım

 2. MERHABA BÖREK USTASIYIM İŞE İHTİYACIM VAR YASIM 32 ANKARADA OTURUYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu