Genel

Algida İş Başvurusu 2023 – Algida İş İlanları

İçindekiler

Algida iş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Algida İş İlanları yayınlandı! Algida İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Algida insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Algida 2023  İş Başvurusu Formu sayfamızda! 

Algida iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Algida iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Algida çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Algida İş Başvurusu
Algida İş Başvurusu

Algida Hakkında

1990 yılında Türkiye’ye merhaba diyen Algida, dünya çapındaki dondurma uzmanlığını, Türk damak tadıyla harmanlayarak 7’den 70’e herkes ile dondurmanın lezzetini ve mutluluğunu paylaşıyor!

Algida, ürün ve hizmetlerindeki kalite anlayışından ödün vermeden 32 yıldır olduğu gibi dondurmadan gelen mutluluğu 4 mevsim paylaşmaya devam ediyor! 7’den 70’e herkesin çok beğendiği ve sevdiği lezzetleri tüketicisiyle buluşturan Algida, çocukların sevgilisi Max, gençler ve genç kalanların dondurması Cornetto, evlerin cömert lezzeti Carte d’Or ve hazzın dondurması Magnum alt markalarıyla dondurmanın doğasındaki lezzet ve mutluluğu paylaşmanın ve tüketicisiyle arasında oluşan samimi bağın gururunu yaşıyor.

Algida, Türkiye’yle bir araya geldiği ilk günden beri birçok iddialı ve başarılı reklam filmine, yaratıcı ürün fikrine ve sıra dışı tüketici aktivitelerine imza atarak tüketicisine verdiği sözü ve kalite anlayışını eksiksiz yerine getiriyor.

Yıllar önce öncülüğünü yaptığı akademik çalışmalarla dondurmanın mutluluk verdiğini bilimsel olarak kanıtlayan Algida, birbirinden lezzetli çeşitleriyle kategorisini zenginleştirmeye, dünyanın en beğenilen yıldızlarını reklam filmlerinde oynatmaya, çocukların en yakın arkadaşı olarak onları Türkiye’nin en ünlü yıldızlarıyla buluşturmaya ve gençlik aşklarının resmi dondurması olup onlara ilham vermeye tüm gücü ve enerjisiyle hız kesmeden devam edecek! Carte d’Or, Cornetto, Max, Magnum alt markalarıyla ve pastanelerden otellere, toplu yemek yenilen pek çok noktada tüketicisiyle buluştuğu catering hizmetiyle tüm Türkiye’yle dondurmadan gelen mutluluğu 4 mevsim paylaşacak!

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 172.000+
Şube Sayısı
Kuruluş Tarihi 1990
Firma İnternet Sitesi www.algida.com.tr

Algida İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Ülkemizin Dünyanın en büyük dondurma markası olan  Algida 2023 yılı itibarıyla binlerce insana iş imkanı sağlamaya devam ediyor .

Artan talebi karşılayabilmek ve büyümeye devam etmek adına Personel alımına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da devam eden Algida , Başta  Bolu ,İstanbul , Ankara , İzmir  ve diğer birçok şehirde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu . 

Algida bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsam da araştırmalar yapan personel adayları  Algida İş Başvurusu ile ilgili bir çok detayı yazımızın devamında bulabilirler. 

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Binlerce insana iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden Algida Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Üretim Elemanı
 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Forklift Operatörü
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Sevkiyat Şoförü
 • Satış Temsilcisi
 • Part Time Satış Temsilcisi 
 • Bölge Satış Temsilcisi 
 • Muhasebe Uzmanı
 • Bayi Kanalı Satış Temsilcisi 

Algida İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Unilever Bünyesinde bir firma olan Algida iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Algida İş İlanlarıdır . Algida İş Başvurusu Kariyer.net Algida İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Algida İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise https://careers.unilever.com.tr/turkiye resmi internet sitesi üzerinde bulunan İş Olanakları sayfasıdır . Algida İş Olanakları sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Algida Kariyer sitesi üzerinde iş ilanlarını görüntüleyebilmek için öncelikle üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Algida İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca İşkur tarafından da Algida İş İlanları yayınlanmaktadır . İşkur Algida İş İlanlarını görebilmek ve İş Başvurusu yapabilmek için İşkur kaydınızın olması gerekmektedir . Aşağıdaki link üzerinden İşkur Algida İş İlanlarına ulaşabilirsiniz. 

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

 

İşkur Algida İş Başvurusu

İşe Girişte Gerekli Evraklar

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukuatlı nüfus sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)

Algida Staj Başvurusu

Genç sesler her zaman değişim için güçlü bir başlangıç olmuştur. Unilever ve Algida da pozitif enerjiniz, coşkunuz ve özgün fikirlerinizle her şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız işte amacınızı hayata geçirin ve birlikte sürdürülebilir bir geleceğe giden yolu açmayı hedefleyelim.

Unilever Geleceğin Liderleri Programımız (UFLP) üç yıl içinde gerçekleşir ve size 400 farklı markamız, işletmemiz ve sürdürülebilirlik çalışmalarımız hakkında her şeyi öğrenme fırsatı verir. Yalnızca benzersiz bakış açınızı işe getirmekle kalmayacak, aynı zamanda amacınızı keşfedeceksiniz. Resmi eğitimden yararlanıp, iş başında deneyim sahibi olacaksınız. Her gün yeni bir şey deneyin ve Unilever’de heyecan verici bir kariyer yolculuğunu keşfedin.

Bu kapsamda her yıl olduğu gibi 2023 yılında da Algida Stajyer alımı yapmaktadır . Algida Staj başvurusu yapmak isteyen adaylar aşağıdaki link üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir.

Algida Staj Başvurusu

Algida Personel Maaşları

Algida  bünyesine yeni alınacak personelin ücretleri, günün şartları ve sektör ücretleri dikkate alınarak belirlenmekte olup, mevcut personelimizin ücretleri ve tazminatları Toplu İş Sözleşmesi’ne uygun olarak belirlenmektedir . Algida  Personelleri için belirlenen çalışma şartları ise şu şekildedir  ;

 • İkramiye Hakkı 
 • Performans primi Hakkı 
 • Çeşitli tazminat ve yardımlar 
 • Takdirname ve ödül

Algida Çalışma Şartları

Algida Genel müdürlük çalışma saatleri haftanın 6 günü 8 saat olacak şekilde belirlenmiştir. Fabrika çalışanları ise haftanın 6 günü 3 vardiya olacak şekilde günlük 8 saat çalışmaktadır. Pazar günleri ise çalışanlar izinlidir . 

Algida İnsan Kaynakları 

Algida, Unilever bünyesinde faaliyet gösteren bir dondurma markasıdır. Algida’nın insan kaynakları süreçleri ve iş başvuruları hakkında bazı genel bilgiler verebilirim. Ancak, en güncel ve kesin bilgilere ulaşmak için Algida’nın resmi web sitesini ziyaret etmeniz veya doğrudan Algida İnsan Kaynakları departmanıyla iletişime geçmeniz önerilir.

Algida İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Algida ile iletişime geçebilir:

 1. Unilever Kariyer Sayfası: Algida’nın Unilever’in resmi kariyer sayfası üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz. Unilever’in web sitesine giderek, kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişebilir ve açık pozisyonları inceleyebilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Algida, iş ilanlarını Unilever’in web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Algida’nın açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Algida İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Algida’nın resmi web sitesinde veya Unilever’in iş ilanlarında yer alabilir.

Algida’nın insan kaynakları süreçleri ve iş başvuruları ile ilgili en güncel ve detaylı bilgilere ulaşmak için Algida’nın resmi web sitesini ziyaret etmeniz veya doğrudan Algida İnsan Kaynakları departmanıyla iletişime geçmeniz önemlidir. İnsan Kaynakları departmanı, size iş başvurusu süreci, çalışma şartları ve diğer ilgili konularda daha fazla bilgi sağlayabilir.


Algida Güncel İş İlanları 

Tekirdağ Algida Proses Mühendisi İş İlanı 

ANA İŞ AMACI

“Made by You” listesine markanızı eklemek için bize katılın. Çorlu’da bulunan Dondurma Fabrikamızda çalışmak üzere Proses Mühendisi arıyoruz . 

İŞ ÖZETİ

 • Prosesler için çalışma parametrelerinin geliştirilmesi ve tanımlanması.

 • Proses parametreleri aracılığıyla prosesi yönetmek ve spesifikasyon dışı parametrelere karşı önlemleri tanımlamak.

 • Üretimde Unilever hat etkinliği ve kalite standartlarına %100 uyum ile üretimin sıfır hatayla (zaman kaybı / yeniden işleme / israf / aşırı tüketim) sağlanması.

 • Hizalama ve ayarlama ihtiyacını ortadan kaldırmak için hatasız ve tam kanıt metodolojileri geliştirmeye odaklanmak.

 • Her tür görev için talimatlar ve standart işletim prosedürleri geliştirmek ve sürdürmek.

 • Bölgede güvenlikten ve birlikte çalıştığı kişilerin iş sağlığından sorumludur.

 • Riskleri analiz etme ve bunlara karşı önlem alma sorumluluğunu üstlenmek.

 • Verimliliği artırmak için atölyede işyeri organizasyonu üzerinde çalışmak.

 • Ar-Ge ve mühendislik ekibi ile yeni ürünlerin devreye alınmasından sorumludur.

 • Tedarik zinciri parçası olarak yorum yapmaktan sorumludur. Yeni tip ambalaj malzemeleri, hammaddeler ve bitmiş ürünlerin deneme ve endüstriyel testlerinin yürütülmesine katılın.

 • Yeni ürün lansmanları için inovasyon ağı toplantılarının teknik bilgi açısından desteklenmesi.

 • Fabrikada know-how üretimi ve know-how’ın genişletilmesi sorumluluğunu üstlenmek.

 • Tasarruf projeleri önerin.

 • Mevcut ekipmanların iyileştirilmesi ve yenilerinin satın alınması için projelere katılmak.

 • İyileştirme projelerine katılmak / liderlik etmek, WCM araçlarını incelemek ve iyileştirme projelerinde pratikte uygulamak.

 • HACCP programına katılmak, ünitede riskleri azaltmak ve tüketici güvenliğini garanti etmek için önlemler geliştirir.

 • Ekipman arızalarının veya kusurlarının nedenlerinin belirlenmesi. Gerekirse, özellikle karmaşık ekipman birimlerinin (birimler ve makineler) onarımı, kurulumu, sökülmesi, test edilmesi ve ayarlanmasında bakım ile işbirliği içinde yer alın.

 • Üretim operatörlerinin eğitimlerine katılmak.

 • Üretim operatörlerinin yıllık sertifikasyonuna katılmak.

 • Üretim süreci işlevselliği ile ilgili bir raporlama sistemi ve çalışma dokümantasyonu geliştirmek ve sürdürmek.

 • WCM aktivite panoları oluşturmak ve güncellemek için üretim ekibini geliştirmek ve desteklemek.

 • WCM koordinatörü, üretim personeli ile işbirliği içinde WCM tekniklerinin uygulanması konusunda danışmanlık ve destek.

 • Uygunsuzlukları önlemek, ortadan kaldırmak ve kayıpları azaltmak için önlemler geliştirmeye yönelik şirket içi toplantılara katılmak.

 • Tüm süreç iyileştirmelerinin onaylanmasından ve hatta revize edilmiş temel koşulların oluşturulmasından sorumludur.

 • Temel çıktı, kayıpları ve atıkları ortadan kaldırmak ve geleneksel hat ekiplerinin yarı özerk ekiplere geçişini desteklemek için hattın istikrarını artırmaktır. 

ANA GEREKLİLİKLER

 • Üniversite mezunu, tercihen Mühendislik

 • akıcı İngilizce

 • İyi iletişim becerileri.

 • Analitik düşünme yeteneği.

 • Güçlü bir üretim süreçleri, güvenlik, üretkenlik ve kalite güvencesi anlayışına sahip mühendislik

 • Birkaç projeyi aynı anda yürütme ve sıkı teslim tarihlerini karşılama yeteneği.

 • Farklı departmanlarla etkin bir şekilde çalışmak.

 • MS Office uygulamalarına hakim

 • Problem çözme yetenekleri.

 • Erkek adaylar için tercihen askerlik zorunluluğu yoktur.

 • Çorlu’da yaşayan (ya da yaşamak isteyen).

İş Başvurusu 

İstanbul -Algida Dağıtım Uzmanı İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Algida Distribütörü olan firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Algida Dağıtım Uzmanı arıyoruz.

 • Tercihen en az lise mezunu
 • Hızlı tüketim ürünleri sektöründe tecrübeli veya bu sektörde çalışmaya istekli olan
 • B, C  ya da E sınıfı ehliyeti, SRC4 ve Psikoteknik belgeleri olan
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 İŞ TANIMI;

 • Rota düzenine göre müşterilere faturalandırılmış ürünleri teslim etmek
 • Teslimatı yapılan ürünlerin, faturalarda belirtilmiş ödeme şekline göre tahsilatını yapmak
İş Başvurusu 

Algida Dondurma Üretim İşçisi İş İlanı 

UNILEVER ALGİDA Fabrikasına sezonluk dondurma üretim işçileri aranmaktadır. Başvurular Konya İŞKUR İl Müdürlüğü’ne şahsen gelinip ön başvuru formu doldurmak kaydı ile alınacaktır. Ön başvuru formu dolduran tüm adaylar Firma tarafınfdan toplu olarak aranacak ve belirli noktalardan kaldırılacak servisler aracılı ile fabrikaya iş görüşmesi yapmak üzere götürülecektir.

Başvuracak adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. bu konuda esneklik yapılamamaktadır.

Detaylı bilgi ve başvuru formu doldurmak için Konya İŞKUR ile temasa geçiniz.


Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Algida İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Algida Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Algida İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Algida part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Algida İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Algida iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Algida iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Algida Stajyer Alımı Yapıyormu ?
Bir çok insanın cevabını merak ettiği konulardan biride Dülğeroğulları Stajyer alımı yapıyormu ? Algida çeşitli departman ve pozisyonlarda görevlendirmek üzere , Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinde staj döneminde olan adaylar için staj imkanı sunmaktadır .
Algida staj başvuruları firmanın resmi internet sitesindeki , İş Başvuru Formu aracılığı ile yapılabilmektedir.

Algida Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

Tel: 0216 633 90 00

Adres: Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:13  Ümraniye, İstanbul

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu