Market

Adana Halk Ekmek İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları

Adana Halk Ekmek İş Başvuru Formu

İçindekiler

Adana Halk Ekmek iş ilanları yayınlandı! Adana Halk Ekmek İş Başvurusu Formu ve Adana Halk Ekmek personel alımı yapılan iş pozisyonları Adana Halk Ekmek insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor.  Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Adana Halk Ekmek İş Başvurusu sayfamızda!

Adana Halk Ekmek iş Başvurusu yapabilmek için İş İlanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Adana Halk Ekmek İş Başvurusu
Adana Halk Ekmek İş Başvurusu

Adana Halk Ekmek İş Başvurusu ve Personel Alımı

İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığı’na bağlı olarak görev yapan Halk Ekmek ve Unlu Mamüller Fabrikaları İşletme Müdürlüğü, Adana Büyükşehir Belediyesi ekmek fabrikalarının sevk ve idaresini yürütmektedir. 5393 sayılı Belediye Kanunu ve 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun ilgili maddeleri uyarınca, dar gelirli, muhtaç, kimsesiz ve yoksul halk kesimlerinin temel gıdası olan ekmek ihtiyacını ucuz, kaliteli ve sağlıklı olarak kısmen karşılamakla görevlidir.

Aynı zamanda ekmek piyasasındaki fiyat istikrarını sağlayarak halkın daha ucuza ekmek almasını amaçlamaktadır.  Belediyemiz Ekmek Fabrikalarında uzmanlar denetiminde el değmeden, sağlıklı ve kaliteli ekmek üretilerek, dar gelirli hemşehrilerimizin bütçelerine bir nebze olsun katkıda bulunmak amacı ile kar amacı güdülmeden bu faaliyetler sürdürülmektedir. Böylece,  belediyemizin ucuz ekmek üreterek, yarattığı rekabet ortamı sayesinde daha önce pahalı ekmek almak zorunda kalan hemşehrilerimiz, Türkiye’deki diğer illere göre daha ucuz fiyattan ekmek satın alma imkânına kavuşmuş olmaktadır.

Adana Halk Ekmek Fabrikaları, Türk Gıda Kodeksi Ekmek ve Ekmek Çeşitleri Tebliğine uygun, kaliteli ve hijyenik koşullarda ucuz ekmek üretmek, dar gelirli hemşehrilere sosyal ve ekonomik katkıda bulunmak ve ekmek fiyatlarında düzenleyici rol oynayarak bu sektörde istikrarı sağlamaya devam etmektedir.

Günümüzde Adana’da bulunan 3 fabrikası ile birçok insana iş imkanı sağlayan Adana Halk Ekmek , geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da gerekli pozisyonlar için Personel alımı yapmaya ve yeni iş ilanları yayınlamaya devam etmektedir. 

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 500+
Şube Sayısı
Kuruluş Tarihi
Firma İnternet Sitesi www.halkekmegi.adana.bel.tr

Adana Halk Ekmek Fabrikaları İş Başvurusu

Halk ekmek fabrikaları Adana halkına ucuz ve kaliteli ekmek sunmak adına çalışmalarına Adana’da bulunan 3 fabrikası ile devam ediyor.

Adana Belediye evleri , Yüreğir ve Yeşiloba’da bulunan Halk ekmek fabrikaları için 2022 yılında da eleman alımları yapılmaya devam etmektedir. Adana Halk ekmek fabrikası iş başvurusu yapmak isteyen personel adayları aşağıdaki Adana Halk Ekmek İş Başvuru Formu linki üzerinden iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Adana Halk Ekmek İş Başvurusu ve Adana Halk Ekmek İş İlanları konusuna geçmeden önce Personel Alımı yapılan açık pozisyonlara göz atalım. Adana Halk Ekmek Personel Alımı yapılacak olan Açık İş pozisyonları şu şekildedir;

 • Üretim Personeli
 • Güvenlik Güvenlik Görevlisi
 • Temizlik Personeli
 • Gıda Mühendisi
 • Dağıtım Şoförü
 • Saha satış Temsilcisi
 • Muhasebe Uzmanı

Adana Halk Ekmek İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi büyümesine ve  buna paralel olarak Personel alımlarına devam eden Adana Halk Ekmek  2022 yılında da bir çok kişiye iş imkânı sunmaya devam ediyor. Yukarıda belirtilmiş olan Pozisyonlar için   Adana Halk Ekmek İş Başvurusu yapılabilmektedir.

Peki Halk Ekmek İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? Adana Halk Ekmk İş Başvurusu yapmak isteyenlerin en çok araştırdığı konu Adana Halk Ekmek İş İlanları ve İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusudur. Adana Halk Ekmek İş İlanları Kariyer sitelerinde yayınlanmamaktadır. İş Başvurusu için Adana Büyükşehir Belediyesi ve İşkur üzerinden yayınlanan duyuruları takip etmek gerekmektedir.

Adana Halk Ekmek personel alımı için Yayınlanan duyuruları İşkur üzerinden takip etmek için öncelikler İşkur kaydınızın olması gerekmektedir. İşKur kaydınızı buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

İş Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Adana Halk Ekmek Çalışma Saatleri

Adana Halk Ekmek İş Başvurusu yapmak ve Firma bünyesinde  çalışmak isteyenlerin cevap aradığı sorulardan bir tanesini de , Adana Halk Ekmek Çalışma saatleridir.

Adana Halk Ekmek Fabrikaları haftanın 7 günü kesintisiz bir şekilde üretimine devam etmektedir. Adana Halk Ekmek Personelleri  üç vardiyalı sistemde günlük 8 saat olacak şekilde çalışırlar. Haftada 1 gün izin hakkı tanınmaktadır.

Halk Ekmek Personel Maaşları

Adana Halk Ekmek Personel Maaşları çalışılan pozisyon ve yetkinliğe göre farklılık göstermektedir. Ancak ilk işe giren personeller yan haklar ile birlikte 13600 TL ile 15200 TL arasında bir maaş almaktadır.

Asgari ücrete yapılacak zam oranlarını göz önünde bulundurarak 2023 yılı için beklenen ortalama maaş 13600 TL  ile 15200 TL arasında olması beklenmektedir.

Maaş dışında Adana Halk Ekmek Tarafından Çalışanlarına sunulan Haklar ise şu şekildedir ;

 • Haftalık İzin Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Bayanlar için Doğum İzni Hakkı
 • Erzak Yardımı
 • SSK’lı Çalışma
 • Mesai Ücreti Hakkı

İş Başvurusu İçin Gereken Evrak ve Belgeler

Adana Halk Ekmek Market işe alım süreciniz başladığında yapmanız gereken tek şey iş başlangıcı için sizden istenen belgeleri en kısa sürede temin etmenizdir. İstenen genel belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenim Belgesi 
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı 
 • 4 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Erkek Adaylar için Terhis veya Tecil Belgesi

Adana Halk Ekmek İş Başvuru Formu

Yukarıda da belirtildiği gibi Adana Halk Ekmek , Adana Büyükşehir Belediyesi İştiraki olduğundan dolayı direkt olarak personel alımı yapmamaktadır . Personel alımları ve Adana Halk Ekmek İş İlanları İşkur , Adana Büyükşehir Belediyesi ve Adana Halk Ekmek internet sitesinde yayınlanan duyurular ve belirlenen Şartlar dahilinde yapılmaktadır. İş Basvurusu yapabilmek için öncelikle belirlenen şartlara uygun olmak gerekmektedir. Belirlenen şartlara ve aranan niteliklere uygun olan adaylar başvurularını ve duyuruda istenen evraklarla birlikte başvuru yapabilir.

Adana Halk Ekmek İş Başvuru Formu 

Adana Halk Ekmek İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Adana Halk Ekmek Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Adana Halk Ekmek engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2022 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Halk Ekmek Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Halk Ekmek İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2022 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Halk Ekmek part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Halk Ekmek İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Halk Ekmek iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Halk Ekmek iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Halk Ekmek Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Halk Ekmek maaşları 2022 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Adana Halk Ekmek İletişim Bilgileri

Yeşiloba Halk Ekmek Fabrikası

Adres :  Yeşiloba mah. Turhan cemal beriker bulvarı vedat dalokay hal kompleksi içi no: 449/3 Seyhan/Adana
Eposta: [email protected]
Telefon:
0 (322) 428 80 21
Telefon:
0 (322) 428 80 51
Telefon:
0 (322) 428 80 29
Fax:
0 (322) 428 80 91

Belediye Evleri Halk Ekmek Fabrikası :

Adres : Belediye Evleri Mah. Çukurova, Adana
Telefon : 0322 248 04 49
 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu