Market

A101 Bursa İş Başvurusu – İş Başvuru Formu Doldur

A101 Güncel İş İlanları

İçindekiler

A101 Bursa İş Başvurusu yapabileceğiniz güncel A101 iş ilanları yayınladı. Ülkemizin Tüm şehirlerinde Tüm İlçelerindeki mağazaları ile İstihdama büyük bir katkı sağlayan A101 Tüm şehirlerde olduğu gibi Bursa şehrinde de Personel alımı  yapmaya devam ediyor. 

A101 İş Başvurusu sayfamızda A101 Bursa İş ilanları‘na ulaşabilir ve İş Başvurusu yapabilirsiniz. Yazımızın devamında hem iş ilanlarını hem de A101 İş Başvuru Formu‘na ulaşabilirsiniz. 

A101 Bursa İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Perakende Mağazacılık sektöründe Türkiye’nin Tüm şehirlerinde İstihdam sağlayan A101 , Bursa ‘de yaşayan personel adayları için de personel alımı yapmaya ve İş İlanları yayınlamaya devam ediyor. 

Bursa A101 İş Başvurusu için öncelikle firmanın internet sitesi ve çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanan A101 İş İlanlarını takip etmeniz gerekmektedir. A101 güncel İş İlanları Kariyer.net , Yenibiris.com ve İşbaşvurum.net üzerinden yayınlanmaktadır. 

A101 İş Başvurusu sayfamızda A101 İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? , A101 Personel Alımı Yapılacak Mağazalar , A101 İş Başvurusu Formu gibi pek çok konuda yardım alabilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

A101 Bursa İş Başvurusu
A101 Bursa İş Başvurusu

A101 Hakkında

A101, Türkiye merkezli bir perakende zinciridir. Şirket, 2008 yılında kurulmuş olup uygun fiyatlı gıda ve temel ihtiyaç ürünleri sunmaktadır. A101, genellikle Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan şehir merkezlerinde ve semtlerde bulunan küçük ve orta ölçekli mağazalarıyla bilinir.

A101, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve temel gıda ürünleri, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, elektronik eşyalar, ev gereçleri, tekstil ürünleri gibi çeşitli kategorilerde ürünler sunar. Mağazalarında genellikle yerli ve ithal markaların ürünleri bulunur.

A101, tüketici taleplerine yanıt vermek için düşük maliyetli işletme modelini benimser. Stok yönetimi ve tedarik zinciri optimizasyonuyla maliyetleri düşürerek müşterilere daha uygun fiyatlar sunmayı hedefler. A101, haftalık indirimler ve kampanyalar düzenleyerek müşterilerine ekonomik alışveriş imkanı sağlar.

A101, Türkiye genelinde yaygın bir mağaza ağına sahiptir ve sürekli olarak yeni mağazalar açmaktadır. Ayrıca online alışveriş imkanı da sunan A101, müşterilere internet üzerinden alışveriş yapma ve ürünleri evlerine teslim etme seçeneği sunmaktadır.

Bursa A101 Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

İzmir’de bulunan A101 mağazaları ve merkez ofis için yayınlanan iş ilanları ve personel alımı yapılacak bir çok açık pozisyon bulunmaktadır. Karadeniz bölgesinin en büyük ve en gelişmiş şehirlerinden biri olan Bursa ‘da yüzlerce A101 mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalar için personel alımı yapılacak pozisyonlar ise şu şekildedir;

 • Satış Danışmanı
 • A101 Kapıda Dağıtım Şöförü
 • Kasiyer 
 • Mağaza Görevlisi 
 • Mağaza Müdürü 
 • Mağaza Müdür Yardımcısı 
 • Depo Personeli

A101 İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bursa A101 İş Başvurusu bir çok kanal üzerinden kolayca yapılabilmektedir. İş Başvurusu yapılabilecek ilk kanal A101 mağazalarıdır. Mağazalarda bulunan iş başvuru formunu doldurup mağaza yetkilisine teslim edebilirsiniz. Teslim ettiğiniz İş Başvuru Formu mağaza yetkilisi tarafından A101 genel merkezine gönderilir ve burada insan kaynakları yetkilileri tarafından incelenir. 

İş Başvurusu yapabileceğiniz 2. kanal ise firmanın internet sitesidir . www.a101.com.tr adresinde bulunan iş başvuru formunu doldurup göndererek iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kanallar dışında İs Başvurunuzu başta işbaşvurum.net A101 İs Basvurusu sayfamızda yayınlanan is ilanları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.  Ayrıca Kariyer.net A101 iş ilanları sayfasında da firmanın iş ilanları zaman zaman yayınlanmaktadır.

Yapmış olduğunuz İş Başvurusu insan kaynakları yetkilileri tarafından incelenip değerlendirildikten sonra eğer aranan niteliklere uygunsanız tarafınıza geri dönüş yapılır ve yüz yüze mülakat için davet edilirsiniz. Yapılan bu mülakat sonrasında başvurunuz olumlu olarak değerlendirilirse gerekli evrakların listesi verilir ve işe alım süreciniz başlamış olur. 

Personel Alımı İçin Aranan Nitelikler

A101 Personel Alımı konusunda çok esnek bir firma olmakla birlikte bir çok insana iş imkanı sunmaktadır. A101 Personel alımı için firma tarafından aranan genel nitelikler ise şu şekildedir;

 • T.C vatandaşı olmak 
 • 18 Yaşını doldurmuş olmak 
 • En az Orta Okul Mezunu olmak 

İş Başvurusu İçin Gereken Evrak ve Belgeler

A101 işe alım süreciniz başladığında yapmanız gereken tek şey iş başlangıcı için sizden istenen belgeleri en kısa sürede temin etmenizdir. İstenen genel belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenim Belgesi 
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı 
 • 4 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Erkek Adaylar için Terhis veya Tecil Belgesi

A101 Bursa İş Başvuru Formu

Yukarıda A101 İş Başvurusunu nasıl yapacağınızı anlatmıştık. Bursa’da yaşayan ve A101 bünyesinde çalışmak isteyen personel adayları için açılan pozisyonlara İş başvuru formunu doldurarak da başvuru yapabilirsiniz. A101 İş Başvuru Formuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

A101 İş Başvuru Formu Doldur

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 61.000+
Şube Sayısı 11.000+
Kuruluş Tarihi  2008
Firma İnternet Sitesi www.a101.com.tr

A101 Şubeleri

A101 İş Başvurusu Yukarıda belirtmiş olduğumuz yöntemler dışında A101 şubeleri üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Size en yakın A101 şubesine giderek A101 İş Başvuru Formunu doldurabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. A101 şubelerine ait adres ve konum bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

A101, Türkiye genelinde oldukça yaygın bir perakende zinciri olduğundan, muhtemelen birçok şehirde ve semtte mağazaları bulunmaktadır.

Eğer A101’in güncel şube bilgilerine ulaşmak istiyorsanız, A101’in resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, yerel harita ve perakende mağazalarının bulunduğu kılavuzlardan da A101 şubelerinin adres ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

A101 Şubeleri 

A101 Part Time İş Başvurusu

A101 Mağazalarında genellikle full time yani tam zamanlı iş modeli ile personel çalıştırmaktadır fakat bazı şehirlerde ihtiyaç durumuna ve belirlenen niteliklere göre part time personel alımı da yapmaktadır.

A101 Genel müdürlüğünde part time iş olanakları daha fazladır. Genel merkezde part time olarak çalışmak ve A101 Part Time İş Başvurusu yapmak isteyen personel adayları . Sayfamızda bulunan A101 Part Time İş İlanları‘nı takip edebilir ve İş başvurularını gerçekleştirebilirler.

A101 PART TİME İŞ BAŞVURUSU 

A101 Depo İş Başvurusu

Binlerce şubesi, birçok şehirde bölge müdürlükleri ve depoları bulunan A101 şubeleri dışında Depolarında da bir çok personel çalıştırmaktadır . A101 tüm depolarında görevlendirilmek üzere personel alımı yapmaya devam ediyor  . A101 Depo İş Başvurusu yapmak isteyen ve firma bünyesinde çalışmak isteyen personel adayları aşağıdaki link üzerinden A101 Depo İş Başvurusu yapabilirler.

A101 Depo İş Başvurusu 

Açılan sayfada A101 İş Başvuru Formunu Doldururken Çalışmak istediğiniz şehir , Çalışmak istediğiniz İlçeyi seçtikten sonra  . Çalışmak istediğiniz Departman bölümünde Depo Şoför , Depo Bakımcı veya Depo Diğer , seçeneklerinden size uygun olanı seçmeyi unutmayın .

A101 Bursa İş İlanları

Bursa – A101 Kurye Operasyonları Sorumlusu İş İlanı

Genel Nitelikler ve İş Tanımı

İş Tanımı
Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamak,
Mal kabul görevlilerine destek vermek,
Ürünlerin reyonlarda standartlara göre olmasını sağlamak,
Müşteri ilişkilerine destek vermek,
Mağaza kasalarıyla ilgili tüm işlemleri yerine getirmekten sorumlu olmak,
Aranan Nitelikler 
En az lise mezunu,
Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,
İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli, takım çalışmasına yatkın,
Şirketimizde kariyer yapmayı hedefleyen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İş Başvurusu 

Bursa – A101 Satın Alma Asistanı İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Üniversitelerin Lisans fakültelerinden mezun,
 • MS Office uygulamalarına hâkim,
 • İletişim yönü güçlü,
 • Dikkatli, titiz çalışabilen, takipçi kişiliğe sahip,
 • Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 • Mersin veya Tarsus’ta ikamet eden.

İŞ TANIMI

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. Mersin Bölge Ofisimize bağlı olarak çalışacak ” Satın Alma Asistanı ” arayışımız bulunmaktadır.

İş Başvurusu 

Bursa A101 İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

A101 İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
A101 iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple A101 iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

A101 Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
A101 İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
A101 part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

A101 İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
A101 iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde A101 iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

2023 A101 maaşları, asgari ücret olarak değerlendirilmektedir. Ancak kişinin çalışma durumuna göre ekstra prim de verilebilmektedir. Yemek kartı, yol yardımı ve maaş ile full time olarak çalışan bir bireyin mağaza içerisindeki maaşı 6.000 TL – 6.550 TL arasında yer almaktadır.
İŞKUR kaydı olmayan vatandaşlar ilk olarak kayıt yaptırmak zorunda. İŞKUR kaydı ise oturduğunuz adrese en yakın yerlerdeki İŞKUR merkezlerinden yapılabiliyor. Ya da iskur.gov.tr üzerinden de kayıt oluşturarak BİM, A101 ve ŞOK, marketlerinin açık pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.
Saat 07.00’de açılış için sabah vardiyasındaki çalışanlar mağazada bulunmalı. Sabah vardiyası 08.30- 16.30 saatlerini kapsar. Akşam vardiyası ise 13.30-21.30 saatleri arasındadır. Haftada 1 gün izin kullanılıyor.
A101 bünyesinde çalışan kişilerin mutlaka Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı olarak çalışma sigortaları yapılmaktadır. Sigorta ödemeleri ve sigorta primleri A101 tarafından karşılanmaktadır.

A101 Çalışma Saatleri

A101 Mağaza Çalışma Saatleri

Hizmet saatlerimiz aşağıdaki gibidir:

Hafta içi ve Hafta sonu: 09.00 – 21.30

Hizmet gün ve saatleri; resmî  tatil, dini tatil, idari izin, mücbir sebep, yasal düzenleme, mağazanın konumu ve bölgesi gibi sebeplerle değişkenlik gösterebilir.

A101 Kapıda uygulamamızdan ve a101.com.tr’den ise haftanın 7 günü 24 saat sipariş verilebilmektedir.

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu